Gry komputerowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

Też tego nie rozumiem, po co robić takie podziały. Mnie się dobrze leży na kanapie z padem w dłoni przed dużym telewizorem - to wszystko. Wcale nie uważam grających na laptopie za gorszych, bo niby dlaczego? Lepsza też przez to nie jestem. A dobra giera to po prostu dobra giera i tyle :twisted:
Także jeszcze raz polecam TLOU bo takiego wrażenia realności, płynności ruchu i przeżyć emocjonalnych jeszcze nie dostałam w takiej dawce. Nawet Heavy Rain się chowa 8-)
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Kiedyś grałam na laptopie, teraz mam stacjonarkę i widzę różnicę w płynności gier. Nawet najlepszy laptop nie dorówna sile stacjonarce. Mikro-wersje laptopowe zazwyczaj mają gorsze parametry niż ich większe odpowiedniki.
Obecnie testuję Sherlock Holmes: Crimes and Punishments i na razie jest rewelacyjnie! Uwielbiam całą serię Sherlockową, ale tutaj widać, że zmiana silnika była czymś, czego tej grze brakowało. Bułka z dżemem, herbata, herbatniki, gra i czuje się jak we wiktoriańskiej Anglii :)
Obrazek
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

Mam Testament Sherlocka i muszę kiedyś go dokończyć. O tym nowym słyszałam że przeskok w jakości jest ogromny :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Testament średnio mi (fance powieści o Sherlocku) przypadł do gustu. Średnio im wyszedł. Ale nowy to przeskok niesamowity, przede wszystkim dzięki silnikowi który widać! Gra na najwyższych detalach wygląda zachwycająco :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Alicjo, ale ten Agi czołg (nie laptop), to płynniejszy jest niż większość znanych mi stacjonarek u znajomych :P
Co do "wojny", to nie uważam, żeby taka była. Nie lubię gier na konsole, bo nie mogę ich odpalić na PC, a często są to niezłe tytuły. Żal za rzyć ściska.
Podpis usunięty przez administratora.
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

Jack Daniel's pisze:Nie lubię gier na konsole, bo nie mogę ich odpalić na PC, a często są to niezłe tytuły. Żal za rzyć ściska.
Tak myślałam, ale przez kurtuazję nie ujawniałam się z tym podejrzeniem :mrgreen:
Jak coś zapraszam do mnie na kooperację :twisted: :twisted: tylko trzeba mieć własnego pada bo na drugiego po wczorajszym wydatku dłuuuugo nie będzie mnie stać :lol:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Jack Daniel's pisze:Alicjo, ale ten Agi czołg (nie laptop), to płynniejszy jest niż większość znanych mi stacjonarek u znajomych :P
Co do "wojny", to nie uważam, żeby taka była. Nie lubię gier na konsole, bo nie mogę ich odpalić na PC, a często są to niezłe tytuły. Żal za rzyć ściska.
Ale ja mówię, o stacjonarnych odpowiednikach komponentów. To znaczy jeżeli kupimy odpowiedniki komponentów z Agi laptopa i wstawimy do stacjonarki to dam sobie ręce uciąć, że wyniki testów będą lepsze. A tak to wiadomo, że i3 stacjonarna nie dorówna i7 laptopowej. Znów i5 stacjonarna jest taką i7 laptopową. Oczywiście, jeżeli chodzi o testy. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Chyba że tak, to 100% zgody :)
Podpis usunięty przez administratora.
masira11
Posty: 19
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:55
Miejscowość: Gdańsk
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: masira11 »

Mój TŻ to uskutecznia PS3 zwłaszcza snajper elite - czy jakoś tak, już się szykował na PS4, a tu niespodzianka...zauroczyła mnie konsola Nintendo Wii U, więc teraz zbieramy dla mnie. Nie wiem jak dla was , ale Nintendo ma klimat jak żadne inna konsola czy PC...gry "w starym" stylu, choć jakość grafiki i sterowanie na mega poziomie. Poza tym w grze fit U, nie ma coach'a i nie ćwiczysz do telewizora, tylko są fajne mini gierki w które normalnie grasz i ćwiczysz jednocześnie - takie przyjemne z pożytecznym. Ile przy tym frajdy dla dzieci, grają i nie siedzą na miejscu. Mmmmm...już nie mogę się doczekać.... :D :102:
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

O proszę :D
Co prawda jestem dzieckiem Sony, ale mam szacunek dla posiadaczy sprzętu od Nintendo :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”