KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs foto :)

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Zablokowany
Dropsio

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Dropsio »

Ale to do dzisiaj do 24 czy do jutra do 24? Bo pucka bodajże gdzieś pisała, że do 11 WŁĄCZNIE.....
Czyli do jutra :szczerbaty: Jutro ostatnią sesyjkę i wybieramy :) I tak mamy już ładne fotki ;)
Gosława

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Gosława »

Wszystkim bardzo dziękuję za wysłane zdjęcia. :)
Czasu mam jak na lekarstwo i nie nadążam wszystkim szybko odpisywać choć bardzo się staram.

Kochani, do jutra można jeszcze przesłać zdjęcia - tak zwane 15 minut studenckie spóźnienia ;)
Dropsio

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Dropsio »

Ja właśnie wybieram :buzki: Ale mam pytanko, co do gadżetowych - do czego? Na breloczki. przypinki czy koszulki? Bo nie mam pojęcia, jaki typ zdjęć wybrać...
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: pastuszek »

Poszły zdjęcia na gadżety, jutro może znajdę czas na jakąś świąteczną sesje :)
katzarzyna

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: katzarzyna »

Super, jeszcze dzisiaj coś cyknę :)
Ameba
Posty: 432
Rejestracja: 08 lip 2013, 7:46
Miejscowość: okolice Gliwic
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Ameba »

Nie dostałam żadnego potwierdzenia co do moich zdjęć :( , a boję się że zdjęcia do organizatorki nie doszły. Więc zdjęcia wyśle jeszcze raz.
Dropsio

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Dropsio »

Ja podeślę wieczorem ;) Może coś pstryknę jeszcze ;) Ale na wszelki mam już wybrane ;)
mrk

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: mrk »

A jak się już wysłało, ale tylko jedno zdjęcie to można jeszcze dzisiaj dosłac jedno, albo dwa? ;)
Dropsio

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Dropsio »

A można przesłać piękne ale lekko prześwietlone? I je później się obrobi w razie czego? Bo mam świetne ujęcie ale gdyby minimalnie przyciemnić, zdjęcie było by ekstra, a tak....
Edit: Przepraszam, ale nie miałam pojęcia jak rozdzielić zdjęcia gadżetowe i "kartkowe"... Więc wysyłam w oddzielnym mailu ;)
Gosława

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Gosława »

Dropsio pisze:Ja właśnie wybieram :buzki: Ale mam pytanko, co do gadżetowych - do czego? Na breloczki. przypinki czy koszulki? Bo nie mam pojęcia, jaki typ zdjęć wybrać...
do breloków, jak na razie najbardziej potrzebne.
Ameba pisze:Nie dostałam żadnego potwierdzenia co do moich zdjęć :( , a boję się że zdjęcia do organizatorki nie doszły. Więc zdjęcia wyśle jeszcze raz.
nie ma problemu :)
przepraszam - brak czasu i inne inności spowodował ciszę w eterze.
Na wszystkie e-maile odpowiem. Trochę po herbacie, poniekąd, ale wybaczcie, życie bywa nieprzewidywalne.
mrk pisze:A jak się już wysłało, ale tylko jedno zdjęcie to można jeszcze dzisiaj dosłac jedno, albo dwa? ;)
można :)
Dropsio pisze:1. A można przesłać piękne ale lekko prześwietlone? I je później się obrobi w razie czego? Bo mam świetne ujęcie ale gdyby minimalnie przyciemnić, zdjęcie było by ekstra, a tak....
2. Edit: Przepraszam, ale nie miałam pojęcia jak rozdzielić zdjęcia gadżetowe i "kartkowe"... Więc wysyłam w oddzielnym mailu ;)
1. można :)
2. tak też można :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”