MAUNA KEA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

No pewnie tak :( czekam w takim razie ;)
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

Czy to nie przypadkiem Mauna Loa i Mauna Kea? :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ][ Obrazek[/ [URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/cb375efafefc554b]Obrazek ] ] zdjęcia znalezione przeze mnie na Facebooku
katiusha

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: katiusha »

Mauna Loa ma dom I młodego bezjajecznego męża. Mauna Kea do adopcji z Krakatoa. Rezerwacja dla Wilczurka.
Obrazek
Obrazek
wilczurka

Re: MAUNA LOA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

Nie wiedziałam nic o Tamborze :o chciałam Maune Loe i Maune Kee i Loy raczej żadna świnka nie zastąpi :( dlaczego pani mnie nie poinformowała o zmianie składu dziewczyn kocham wszystkie świnki ale adoptować i zarezerwować chciałam obie Mauny, Taambora jest ładna i napewno szybko znajdzie nowy dom ale mi szczerze jest bardzo przykro z tego powodu i chciałabym dwie Mauny i nie wiem czy dalej jestem zainteresowana adopcją jeśli coś to Maune Kee choć wiem że to zły pomysł bo samotna świnka i jeszcze to musze przetrawić, obgadać z mamą i zastanowić co dalej :(
Chocolate Monster

Re: MAUNA LOA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: Chocolate Monster »

:(
katiusha

Re: MAUNA LOA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: katiusha »

Nie rezerwowałaś świnek, tylko wyrażałaś chęć ich być może posiadania. Ponadto cały czas sprzeciwiała się mama. Tydzień tem znalazł się świetny domek dla Mauna Loy, więc nie widziałam podstaw, aby w nim nie zamieszkała. Dopiero wczoraj napisałaś, że chcesz rezerwować. Ja nie będę czekać, jeśli na miejscu pojawia się dobry DS. Przykro mi. Odwołuję więc rezerwację.
Dodatkowo nie wiem, co jest złego w połączeniu Mauna Kea z Tamborą. Obie bardzo się lubią.
wilczurka

Re: MAUNA LOA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

Nie poprostu mi chodzi dlaczego pani mnie o tym nie poinformowała?
katiusha

Re: MAUNA LOA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: katiusha »

Poinformowalabym, jeśli świnki byłyby zarezerwowane. Ostatecznie to ja jako DT decyduję o tym, do kogo wysyłam świnki. Solo nie wyadoptuje Mauna Kea. To wbrew zasadom SPSM. Jak widzisz dopiero dziś miałam szanse na uaktualnienie wątków.
wilczurka

Re: MAUNA LOA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

świnki zarezerwowałam przed wczoraj i mogła by mi pani wysłać jednego małego smsa ze zamiast Mauny Loy jest Tambora...
katiusha

Re: MAUNA LOA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: katiusha »

Dobrze, moje niedopatrzenie, bo wiem, że pisałam o tym komuś jeszcze wczoraj :idontknow: Miałam kilka pytań o nie.
Jeśli Tambora nie może być, to trudno :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”