Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
balbinkowo

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: balbinkowo »

Ojojoj.... za zgodne połączenie dziewczyn :fingerscrossed: Pipki, nie walczyć mi tam tylko się ładnie zakoleżankować, ciekawsze życie w stadku jest :ok:
Za uregulowanie bobków Bezy :fingerscrossed:
Czekamy na foty :102:
katiusha

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: katiusha »

:fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: kakazuma »

Uprzejmie donoszę, że Pani Prezes mi z premedytacją świnię podrzuciła! Ta Beza to normalnie jest największy krzykacz w całym domu! Jak ona się drze! Ona żąda jedzenia! Zielonego! Natychmiast!!!
A jak usłyszy ją Mary z resztą w drugim pokoju to mam normalnie stereo, miotam się w panice, zatykam te głodne dzioby czym popadnie, nerwowo nie wytrzymuję...i nie ma spania w sobotę i w niedzielę, oj nieeeee...Co ja mówię, nawet w dzień roboczy jak wstaję o 6 rano i SKRADAM SIĘ NA PALUSZKACH do łazienki to czuję na plecach oddech głodnej Bezy który narasta i narasta by zamienić się w natarczywo-uporczywe kwikanie, i już Sally kwika razem z nią i Mary i Faith i tylko Czaka nie kwika bo ona nigdy nie kwika bo królowej nie przystoi...Jeszcze trochę i mój mąż też zacznie kwikać przez sen :102:

Nawet teraz ją słyszę...a może już mam omamy...
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23077
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: porcella »

A to świnia! :laugh:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
balbinkowo

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: balbinkowo »

Hahaha... czyli Beza czuje że jest w domu :D Bo przecież w gościach nie przystoi tak kwikać na kogoś za jedzeniem, o nie! Tylko w domu można bezkarnie poganiać Dużą o świeże smakołyki :D A to świnia :laugh:
podrik

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: podrik »

hahahaha, no to Ci świnie podłożyli!! :laugh: :rotfl:
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: Anula »

OMG!!! Ależ się uśmiałam. I nie to, żeby ze złośliwości ale dlatego, że mam dokładnie to samo! A co jest podobnego w moim przypadku?! Że te drące się w niebogłosy świniątko też jest od Cynthii :lol: Wstanę jest darcie, wracam z kuchni jest darcie, wracam do domu bo niedługiej nieobecności jest darcie, wystarczy że się poruszę w pokoju JEST DARCIE! Czasami mam na Fiśkę takie nerwy, że bym ją najchętniej przełożyła przez kolano i wlała :ups: Oczywiście żeby nie było w 90% ma podczas darcie pełną michę.
Co do pobudki o 6 rano też mam to samo! Cieszyłam się, że będzie zmiana czasu bo myślałam, że dadzą mi spokój przynajmniej do 7 ale skąd tam, one chyba też sprawdzają czas w internecie :D Zawsze sobie powtarzam, że się nie mogę uginać, bo sama ją tego uczę ale czasami nie wytrzymuję i dla świetego spokoju zamykam im pychole. Łączę się z Tobą w bólu :pocieszacz:
P.S. Cynthia to chyba je tak szkoli albo głodzi, że tak się drzeć potrafią :lol:
Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: kakazuma »

No dokładnie! Pełna miska, warzywka, owocki, karma, ziółka, sianko świeże pachnące... Niedobre!!! Fuj!!!

Z ostatniej chwili przykład - podczas rozpakowywania worka z papierem toaletowym w celu uzupełnienia zapasu, na dźwięk tegoż odbył się wieczorny koncert w jakości Dolby surround...miałam ochotę napchać im tego papieru do ryjków żeby się wreszcie zamknęły żebraki jedne!!! :szczerbaty:

Ale i tak je kocham :love:
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: Cynthia »

Tymczasy są szkolone przez oddział specjalny do tresowania człowieków. Elitarna jednostka złożona z 8 doborowych członków specjalizujących się każdy w innej dziedzinie: dziki pisk przywoławczy (Ginger), granie na prętach (Flair), osikiwanie (Flow), zwiedzanie powierzchni zakazanych(Miracle), żebracze oczka(Whisper), uniki w czasie łapanie (Raspberry), trzepanie i rzucanie poidłem (Destiny), rozbrajanie poidła (Dream). Umiejętności potwierdzone certyfikatami, światowej sławy specjaliści. :szczerbaty:
Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Szczęśliwy dom, gdzie świnki są:)

Post autor: kakazuma »

O matkooooo padłam, leżę i kwiczę :laugh: :rotfl:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”