✰Elvin i Elmo na drodze do lepszego świata✰w.rez[k.Poznania]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: ✰Elvin i Elmo na drodze do lepszego świata✰w.rez[k.Pozna

Post autor: Dzima »

A rzeczywiście. Piszę o jednych a myślę o wacikach bo one dłużej czekają :szczerbaty:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Elvin i Elmo na drodze do lepszego świata✰w.rez[k.Pozna

Post autor: Lilith88 »

Niestety ale w końcu i im się trafi super domek a u mnie źle nie mają ;)
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Elvin i Elmo na drodze do lepszego świata✰w.rez[k.Pozna

Post autor: Lilith88 »

Chłopcy coraz bardziej się kłócą, jestem zmuszona ściągnąć rezerwację z nich jako parki, są do adopcji oddzielnie do innych samców.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Elvin i Elmo do adopcji oddzielnie✰[k.Poznania]

Post autor: Lilith88 »

Ostatnio mało piszę o chłopakach, teraz w dodatku jestem poza domem ale że mam dwie dobre wiadomości to się odzywam ;)
Chłopaki się pogodzili ale nie mogą być w pomieszczeniu z innymi samcami, w każdym razie mamy ich znów razem i znów mamy rezerwacje. Pod koniec przyszłego tygodnia jadę razem z chłopakami na WPA w Poznaniu jak wypadnie pozytywnie to odrazu zostaną w nowym domku, oczywiście po wcześniejszej kontroli u weterynarza, bo wszołki już chyba wyleczone ale sprawdzimy dla pewności :)
piju

Re: ✰Elvin i Elmo do adopcji oddzielnie✰[k.Poznania]

Post autor: piju »

Super :jupi: Prosze do mnie wstąpić po drodze, bo tu ktoś na Ciebie czeka :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Elvin i Elmo na drodze do lepszego świata✰w.rez[k.Pozna

Post autor: Lilith88 »

Ostatnio taka tu cisza.. Nikt się nie zachwyca, nikt o nas nie pyta.. To się sami przypomnimy ;)

W poniedziałek jedziemy z chłopakami na WPA, jak dobrze pójdzie to od razu zostaną w nowym domku :) Wizyta miała być już wcześniej ale jakoś nie mogłyśmy się dogadać z Akasha88 co do terminu ale najważniejsze, że w końcu się udało ;)

Chłopaki rosną i rozrabiają, popcornują jak szaleni w zasadzie od początku. Kłótnie po przeprowadzce do kuchni z dala od innych świńskich zapachów skończyły się zupełnie, teraz chłopcy się naprawdę lubią, często śpią przytuleni :love: A tak się martwiłam i już chciałam ich rozdzielać, całe szczęście tego nie zrobiłam! Po robaczkach nie ma śladu, chłopcy byli wykąpani i obejrzani z każdej strony, zdecydowanie są zdrowi pod każdym względem, zęby idealnie białe, ranki po pogryzieniach też już się pogoiły i zarosły prawie zupełnie, jedyny ślad ich poprzedniego życia to biedne uszka Elvisia ale już taki będzie jego urok. Chłopcy wciąż są jeszcze trochę płochliwi, bo ja przy 10 świnkach w domu nie mam dla nich tyle czasu ile bym chciała ale mimo to są kochanymi przytulakami i nie ma problemu z wyciągnięciem ich z klatki, na kolanach też grzecznie siedzą i się rozkładają.

Dzisiejsza waga chłopaków:
Elvin - 642
Elmo - 634
I jestem w szoku, Elvin był do tej pory tym mniejszym, zresztą dalej wygląda na dużo mniejszego a waga pokazuje co innego :shock:

I na koniec wrzucam kilka świeżutkich zdjęć z dziś
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: ✰Elvin i Elmo na drodze do lepszego świata✰w.rez[k.Pozna

Post autor: Lilith88 »

Moje kochane rudzielce już nie są moje (choć zasadniczo nigdy nie były :think: ), WPA wypadło bardzo dobrze i chłopaki oczywiście zostali w DS. Cieszę się bardzo a jednocześnie tęskno mi, wyjątkowo się do nich przywiązałam.

Z tego wszystkiego zapomniałam zrobić zdjęcia a szkoda, bo klatkę mają super urządzona, Akasha sama im mebelki uszyła ale jakie śliczne! Ma dziewczyna talent, będą rozpieszczani :love:

Szczęścia chłopcy w nowym domku :buzki: Należy wam się!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”