Avangarda 9

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Gosława

Re: Avangarda 9

Post autor: Gosława »

Bofur_i_Gimli z przyczyn od siebie niezależnych (nieoczekiwane sprawy rodzinne) nie będzie na konwencie.
Z tego powodu nastąpiła zmiana czasu siedzenia na stoisku w niedzielę.
Obcięłam jedną godzinę z końcówki - ale to i tak bez znaczenia, bo ludzi pod sam koniec jest bardzo mało i stoiska się już zamykają.
Gosława

Re: Avangarda 9

Post autor: Gosława »

Bransoletki dojechały na czas.
Puszka ma odświeżoną naklejkę.
:)
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Avangarda 9

Post autor: Cynthia »

Róbcie foty :jupi:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Avangarda 9

Post autor: sosnowa »

Bransoletki wczoraj szły jak woda, podobnie jak zapinki. Ludzi pytali, czy będą z amorkiem swińskim bo im się okropnie podoba. Było fajnie poza głupią uwaga pewnego przemądrzałego młodzieńca.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Avangarda 9

Post autor: Jack Daniel's »

Brzmi, jakbym tam był :lol:
Podpis usunięty przez administratora.
Gosława

Re: Avangarda 9

Post autor: Gosława »

Serdeczne podziękowania dla Dzikowego - za umożliwienie nam bycia ze stoiskiem na konwencie.
Szkoda tylko, że byliśmy poniekąd lekko na uboczu - mało kto nas odwiedził. Ale rozumiem, że to była jedyna możliwa opcja.

Bardzo dziękuję za pomoc w transporcie oraz za posiedzenie na stoisku Elurinowi i Chrumce :)
Podziękowania również dla sosnowej (którą było mi niezmiernie miło poznać) za posiedzienie na stoisku. :)
Dzikowy

Re: Avangarda 9

Post autor: Dzikowy »

Dzięki, że byliście. I nie, nie byliście na uboczu. To był główny budynek konwentowy (w GG były tylko targi i 3 sale prelekcyjne) i poza Wami był Tylko JOKOT i dwa stoiska konwentowe. Świnki na uboczu? Moje by mnie z domu wyrzuciły za taką zniewagę. ;)

Od razu pytam o Bielsko-Białą - http://2014.polcon.pl/

Ja będę i mam zarezerwowane miejsce. Jeżeli dostanę kogoś do pomocy, to możemy zrobić wspólne stoisko.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Avangarda 9

Post autor: Cynthia »

Dzikowy pisze:Dzięki, że byliście. I nie, nie byliście na uboczu. To był główny budynek konwentowy (w GG były tylko targi i 3 sale prelekcyjne) i poza Wami był Tylko JOKOT i dwa stoiska konwentowe. Świnki na uboczu? Moje by mnie z domu wyrzuciły za taką zniewagę. ;)

Od razu pytam o Bielsko-Białą - http://2014.polcon.pl/

Ja będę i mam zarezerwowane miejsce. Jeżeli dostanę kogoś do pomocy, to możemy zrobić wspólne stoisko.
Akurat w Bielsku to Nas nie brakuje: ja, fanka, Marlena, joasior.... A ze Śląska dziewczyny też się ruszą - Panna Fiu Fiu, Beth, Tysia? Może z Oświęcimia podjedzie Trajkotka, o kim zapomniałam?
twojawiernafanka

Re: Avangarda 9

Post autor: twojawiernafanka »

Można wciągnąć Kasię, u której byłam ostatnio na WPA :)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Avangarda 9

Post autor: sosnowa »

Jack Daniel's pisze:Brzmi, jakbym tam był :lol:
jakbyś był, to byś pewnie typa zgasił, bo Ciebie o uwagę "mogę wam dostarczyć taki specjalny rożen" nie posądzam :evil:
Był tez inny osobnik który stwierdził na cały głos "W Ameryce Południowej to przysmak!" Szedł z kilkoma dziewczynami, zapewne błędnie mniemał, że jest dowcipny lub może wręcz błyskotliwy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”