Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos[*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Anula »

Gratuluję dostania się do kalendarza :jupi:
balbinkowo

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: balbinkowo »

Gratulacje chłopaki, Duża!!! :jupi:
malina8777

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: malina8777 »

Oj długo nas nie było bo wyjazd last minute i odkopanie się z ciągłych zaległych zaległości sprawił że czasu znowu brak. A tu tyle życzeń i jeszcze duże zdjęcie w kalendarzu na sierpień :love: tak się cieszę że sama nie wierzę w nasze szczęście i tak za Wami tęskniłam mocno :buzki: jesteście dziewczyny najlepsze na świecie :buzki:
katiusha

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: katiusha »

Nie ma jak na forum :love: :buzki:
malina8777

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: malina8777 »

Dokładnie Kati :buzki: A ja znowu bez kawałka czasu i znów dawno nas nie było i zaległości ze wszystkim i to nie tylko na forum... . Ciężki mamy okres bo wiecznie w trasie jestem do szpitala ewentualnie w pracy . U nas świnie zdrowe tylko brak miłości i czułości ze strony Dużej bo czasu nie ma. A z nowości to mamy gości :jupi: wpadli do nas Toffik z Michałem na dwa tygodnie i mają się dobrze, tylko nie wiem czy mi właścicielka reklamacji nie zgłosi po powrocie i nie będę musiała prowiantu dostarczać w postaci działkowej trawy, taki świński urlopik z all inclusive :szczerbaty: Jutro się wybieramy z wieprzowinkami na działeczkę więc będą :photo: Po konsultacji z Justyną nasi Goście będą mieli wycieczkę krajoznawczą, poznają tereny z których pozyskiwane są pyszności, zasmakują koperku, kukurydzy, liści truskawki oraz malin i wielu innych oraz myślę że skubną również "wiedzy" z wyprawy :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Anula »

Jak u Ciebie takie wczasy all inclusive, to muszę koniecznie o nich pomysleć :D
Chocolate Monster

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Chocolate Monster »

Co tam?
malina8777

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: malina8777 »

Dziękujemy Chocolate Monster za pamięć :buzki: u nas po staremu wszyscy zdrowi i kochani. Zaniedbalam trochę wątek bo jestem dłuższy czas bez kompa i ciężko wrzucić jakieś zdjęcia, a mam ich pełno. Jak tylko dorwe się do komputera to zasypie Was zdjęciami :D
Poza tym mamy gości :love: jest u nas Michas i Toffik. Chłopaki zadowolone, biegają, jedzą, krzyczą i popcorninguja do woli. A w domu niby tacy grzeczni :think: Jedno zdjęcie udało mi się wrzucić i muszę Wam pokazać jak Toffik wywalił siebie i domek przy okazji :lol:Obrazek
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Asita »

Ja nie kumam z jakiej perspektywy jest to zdjęcie :laugh:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”