Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
swissi
Posty: 766
Rejestracja: 03 sty 2016, 12:39
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: swissi »

Słodkie łysolki :love:
Kraska (ze mną od 06.02.2016) :love: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=5913
MELCIA [*] 21.12.2015 EMIL [*] 19.04.2012 ZWINKA [*] 28.05.2019 [/size]
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7491
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

foty cudo :buzki: :buzki:

już nie chorujcie hipki! :fingerscrossed: i Duża też! ktoś musi im usługiwać :szczerbaty:

Przykro mi z powodu Glorii :(
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
anuleczka

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: anuleczka »

kochane , słodkie cioci Ani hipki :buzki: :love: :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Kochane ostatnio dużo choruje, nie wiadomo co mi jest , od 3 miesięcy mam stan podgorączkowy - jestem słaba, były zatoki szczękowe - już wyleczone a ten stan nadal, CRP podwyższone może to od zębów górnych ... zobaczymy. Sunia tinka miała ostatnio usuwane 3 guzki z klati piersiowej ale juz okej.


U nas nowy lokator..jest puchaty i kica :) ot cała historia:
Siedzę w pracy dzwoni ojciec , że pies biały ma drgawki i piszczy - zwalniam się z pracy pędzę do weta - Biały korzonki - dostał leki. Czekamy na efekt - drgawki przeszły - leki mamy na 5 dni działające. Ale do rzeczy. Wet mnie zna z tego , że jestem trochę nie zrównoważona ... i mówi , żę jest królik bez oka - właściciel go zostawił po zabiegu. No i co zobaczyłam go ... i od razu biore.. nikt go nie chce, sierota już dużo przeszła więc należy się godne życie. No jakoś mojego R przebłagałam płączem ;] a ojcu kupiłam piwo i zaprosiłam do pokoju na rozmowę a on do mnie CO PRZYNIOSŁAŚ ? on to mnie zna :D zobaczył SNOWLY i zakochany. Koleżanka : po co ci królik bez oka? JA: a po co mi dwojgiem oczu :D i tak już jest moja i nic złego już jej nie spotka. Dla mnie jest najpiekniejsza. Rafał mówi na nią cyklop.. eh faceci i ich poczucie humoru. Jak ją przyniosłam to miał taką minę jakby widział, że dla mnie to bardzo ważne, że mogłam jej pomóc ale co sobie myślała to nie wiem a może wole nie myśleć :) Niuńka szczęśliwa kica sobie po pokoju bo mamy małą klatkę 80 więc ma wolny wybieg. Pieszczoszka ogromna i jest bardzo grzeczna. U mnie chyba nie może być 10 zwierząt tylko zawsze 11 ;] w weekend wrzucę fotki bo nie mam kabelka .
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
katiusha

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: katiusha »

No to się dokróliczyłaś :love: SNOWLY otrzymała prawdziwy dar od losu :buzki:
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: lunorek »

A boreliozę sprawdzałaś? Miarodajny jest test z krwi metodą western blota. Nie musiałaś zostać ukąszona przez kleszcza, wystarczy spożycie zakażonego mięsa (niedogotowanego) lub zakażonego mleka...
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Snowy <3 uszaty bez oczka porzucony i przygarniety przez nas. <3

Obrazek

Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Kawał z niego króla :D
Piękny białasek :love:
A gdzie reszta stadka? Tyle czekania i tylko 2 foteczki?! Nieładnie Nataszko :nono: :photo:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

No przesłodka jest :love:
A dajcie spokój - miałam problemy z kompem, wgrałam fotki komp poszedł do serwisu i wszystko usunięto :help: najlepsze , że wzięłam drugi szybko na raty a taki badziew że go sprzedam bo wolniej chodzi niż tamten :levitation:
Cyknęłam telefonem ale nie mam kabla ;/ a net mi wolno chodzi na wifi i pół dnia przesyła ale coś na pewno wrzucę :redface: wstyduje się strasznie Balbinkowo :P a Ty wpadnij do nas !

U nas na Bianeczkę czeka zabieg usunięcia cyst - na razie są malutkie + ma te guzki jak Jagódka to od razu się wytnie...
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”