Vive la France!Francja/Mińsk Maz./rezerwacja dla p.Agnieszki

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Francja(wolna) i Elegancja(rezerwacja)/Mińsk Maz.

Post autor: Gaja »

Kochani, wczoraj nie mogłam o tym napisać, bo co zajrzałam na forum, to admin siedział i zawijał (czyli prace konserwatorskie ;) ), więc chwalimy się teraz : Elegancja zajechała bezpiecznie do Wrocławia, jest już w swoim nowym domku :jupi: .
Dziękuję jeszcze raz- bardzo, bardzo - za pomoc przy organizowaniu transportu Joance i, oczywiście, Bartkowi :buzki:


Edit:
Aby nie pisać postu pod postem, edytuję ten, wpisując, co się dzieje u Francji po wyjeździe Elegancji.
Tytuł wątku zmieniam na : Vive la France!
Po wyjeździe siostry, z którą dzieliła mieszkanko, Francja została sama, więc aby nie była samotna, przeprowadziłam ją do apartamentu mam y córki, Lukrecji i Vanili. To dziewczyny z tego wątku :
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =11&t=4423

Wszystkie trzy świnki zdają się być z tego zadowolone, co świadczy tylko o tym, że są towarzyskie, ugodowe i fajne.
Dla udokumentowania zdjęcie "zza krat" - Francja miała pięknie wyciągnięte girki, ale się speszyła, gdy zobaczyła, że ją fotografuję, a troszkę wyżej wyleż Vanili
Obrazek



Dziś było u nas w Mińsku cieplutko, i korzystając z pięknej pogody, część naszych świnek wyszła na spacer. Po raz pierwszy, na wspólnym wybiegu spotkały się moje prywatne dziewczyny ( Genia, Frania, Czesia, Mania, Hania ), plus współlokatorka Cremona z Lukrecją, Vanilią i Francją. Dziewczyny wybiegała się, podjadły trawki i już wiem, że nie będą miały nic przeciwko takim grupowym spotkaniom :peace:
(nie krzyczcie na mnie - po lewej stronie wybiegu, której nie widać, świnki miały pojniki z wodą i miseczkę z karmą, więc nie narzekały na polowe warunki)
Obrazek


Francja zaprzyjaźniła się z Vanilią - nawet na spacerze trzymały się razem:
Obrazek
...i razem gwałciły Pana Jeża :shock: :
Obrazek




Ciepło było - milutko; tutaj naleśnik z łysej Mani:
Obrazek Obrazek


Przyjaźnie zostały zawarte - od lewej moja prywatna Hania, po prawej tymczaska Francja:
Obrazek Obrazek
Od lewej Francja, następnie białe pupy trzy, potem Pan Jeż:
Obrazek


Podsumowując - Francja jest fajną, młodą i ugodową świnką - adoptujcie, aby ktoś jej nie sprzątnął Wam sprzed nosa...
katiusha

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: katiusha »

Ale bosssko!! :shock:
rekinek

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: rekinek »

Cudeńka i jakie zadowolone:)
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3550
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: Joanka »

O matko z łojcem, ale masz piękny zwierzyniec. Oddycham z ulgą, że nie u mnie tłoczno :laugh:
DS:Dora i Biolchem oraz Bezimienny[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Fryderyk, Winicjusz, Kordian, Alvin, Ara
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7729
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: jolka »

Gaja umarłam i nie zyję :lol:
ale masz cudnie i zazdraszczam Ci wybiegu na trawce,,, moje nie moga.. nie mam jak :cry:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: Gaja »

Kochani, dziś też był wybieg na zielonej trawce - pierwszy raz dołączyły do reszty dwie inne moje tymczaski - Basia i Tosia - i co ciekawe - też wszystkie były zadowolone :102: . Jak ja to mówię, trawa łagodzi obyczaje :lol: . Zdjęć z dzisiejszego wybiegu nie ma, bo i aparatu nie było :roll: .
Co do Francji vel Francy vel Frani - fajna dziewczyna - połączenie z "owieczkami" dobrze jej zrobiło. Lukrecja i Vanilia ułożone są - uczą koleżankę, że człowieki nie gryzą :szczerbaty: - Francja zaczęła z klatki wyglądać i jeść z ręki :love:
Awatar użytkownika
joanna ch
Posty: 5254
Rejestracja: 24 cze 2014, 16:55
Miejscowość: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: joanna ch »

o mamusiu jaki świński raj!!!
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: Gaja »

jolka pisze:Gaja umarłam i nie zyję :lol:
ale masz cudnie i zazdraszczam Ci wybiegu na trawce,,, moje nie moga.. nie mam jak :cry:
Ja też nie mam takich warunków dla moich świniaków jakbym wymarzyła - ta trawka to taras przynależny do mieszkania na parterze w bloku ( ale przynajmniej ze dwa metry wyżej niż chodniki i uliczka osiedlowa, bo taras jest nad garażami usytuowany - więc spaliny z aut sąsiadów się nie osadzają ) . Taras jakieś 40 m2, sama trawka 35 m2 - dajemy radę w lato ;).
Dziś spacerków nie było - zimno i deszczowo, więc dziewczyny strzeliły focha :| .

A teraz, ponieważ to jej watek, przypominam, że Francja poleca się do adopcji :102: .


Edit: mam obsesję na punkcie literówek- nie znoszę ich ( a robię dużo, bo piszę szybko i nie sprawdzam ), więc potem jak mi się w oczy rzucą, to poprawiam...
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 10:16 przez Gaja, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Vive la France! Francja(wolna)/Mińsk Mazowiecki

Post autor: Cynthia »

Pięknie :love:
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Vive la France!Francja/Mińsk Maz./rezerwacja dla p.Agnie

Post autor: Gaja »

Kochani, mamy rezerwację dla Francji :jupi: . Na świneczkę czeka nowa koleżanka Tosia, i nowa Duża - Agnieszka :buzki:
Jak wszystko dobrze pójdzie, już niedługo Francja pojedzie do Poznania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”