3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
axxk

Re: Stadko axxk

Post autor: axxk »

ja juz mam jakies manie przesladowcze..... zaczynam bac sie 8. wszystkich trace 8
Usia

Re: Stadko axxk

Post autor: Usia »

Aniu, Ice ma rację- myśl o tych cudownych chwilach. Te zwierzątka miały u Ciebie szczęśliwy dom, musisz o tym pamiętać, że odeszły, ale były i są szczęśliwe :)

3maj się, a 8 każdego miesiąca mów: "dziękuję, że byliście i za radość jaką mi daliście" :buzki:
odeta89

Re: Stadko axxk

Post autor: odeta89 »

Zawsze sobie dziękuję w duchu, za wszystkie wspólne dni, które były nam dane. Że kiedyś w wielkim świecie trafiliśmy na siebie i mogliśmy cieszyć się sobą nawzajem.
Perspektywicznie patrząc, odejścia, mimo, że tak smutne i bolesne pozwalają nam zmieniać się. Przewartościowujemy to co dotychczas nas spotkało, co myśleliśmy. Dojrzewamy. Przez co poznajemy nowych towarzyszy. Czy to zwierzęta czy to ludzi - bo przecież jest im tak blisko do siebie.

pozdrawiam ;)
zagli

Re: Stadko axxk

Post autor: zagli »

:pocieszacz:
czas leczy rany... nie zapomina się nigdy :(
Arashi

Re: Stadko axxk

Post autor: Arashi »

Mi za to zawsze wszyscy przyjaciele odchodzą na rękach... tylko ludzie bez serca i jakiejkolwiek wrażliwości zwyczajnie zapominają... masz dobre serduszko, trzymaj się dzielnie :*
lubię

Re: Stadko axxk

Post autor: lubię »

Odeszli, a to znaczy że byli. Pomyśl o ich życiu i pozwól odejść, to też rodzaj przywileju należnego żyjącym. Ja na początku dawałam sobie dzień na totalny dół i "wszyscy won", potem się brałam do roboty. Potem było to pół dnia, potem 2 godziny... Dzisiaj to są tylko przypadkowe i bynajmniej nie smutne chwile, kiedy coś mi się przypomni i pozwoli spojrzeć na "teraz" z innej perspektywy. Nie łączą się z żadną datą ani porą dnia, przychodzą same tak po prostu i po prostu mijają. I nie raz już mi bardzo pomogły.
Nie musisz rozdrapywać pamięci, wspomnienia pozostaną nawet po zagojeniu ran. Niech spokojnie płyną, a ty skup się na tych, którzy są teraz wokół ciebie.
:swieca:
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Stadko axxk

Post autor: pastuszek »

Pamiętaj, że oni tam teraz radośnie brykają za TM razem i ostatnie czego chcą to, żebyś się zamartwiała jakąś tam 8 :nono:
Trzymaj się :buzki:
Awatar użytkownika
Inez
Posty: 2175
Rejestracja: 12 lip 2013, 17:49
Miejscowość: Niedzica
Lokalizacja: Niedzica
Kontakt:

Re: Stadko axxk

Post autor: Inez »

pastuszek pisze:Pamiętaj, że oni tam teraz radośnie brykają za TM razem i ostatnie czego chcą to, żebyś się zamartwiała jakąś tam 8 :nono:
Trzymaj się :buzki:
I wspominają jak fajnie im z Tobą było :pocieszacz:
Obrazek

W pilnych sprawach proszę o pw.
axxk

Re: Stadko axxk

Post autor: axxk »

dzisiaj byłam u weta i Plamuś ma ustalony termin zabiegu na następna środę tj 21 sierpnia na godzine 12:00.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Stadko axxk

Post autor: martuś »

Będziemy trzymać kciuki :fingerscrossed: Będzie dobrze :pocieszacz:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”