Frezja -już w DS u Edyta 7709

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: Roksi147 »

Frezja chyba mnie oszukuje, jak wpuściłam do niej malutką to skakała szalała itp.a jak zabrałam Frezja udawała umierającą :think: A karmę przez strzykawkę ciągnęła tak ,że mało mi z rąk nie wypadła.Dziura ładnie się już goi.Dziś już malutko było martwicy i widać ,że głęboko w środku już ładnie zagojona ,teraz tylko środek, i wierzch oby się zagoił.
edyta7709

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: edyta7709 »

hehehe agentka, brak jej towarzystwa- u mnie z Pusią bedzie szalała jak maly konik hihi, a z jedzeniem tak jak pisalam trza spróbowac z karmą stalą zeby sie do dokarmiania nie przyzwyczaila. A jak jej waga?
Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: Roksi147 »

Kupiłam jej chwile temu Megana i coś tam skubnęła już, kurcze może to jest jej powód nie jedzenia.Wagę podam wieczorkiem,bo zawsze ich tak ważę. :buzki:
edyta7709

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: edyta7709 »

mozliwe ze sie juz od tej karmy uzaleznila- to czekam z niecierpliwoscią na wiesci o wadze
edyta7709

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: edyta7709 »

moge prosic zdjecia malutkiej :pray: bardzo bardzo prosze :love:
Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: Roksi147 »

Frezja, Megana nie chce jeść jednak :yahoo: ,niestety innej karmy też nie chce :glowawmur: .Cały czas dokarmiamy,wczoraj robaczek podjadł troszkę marcheweczki,zaczne jej trzeć na tarce i zobaczymy czy coś będzie jeść.Najważniejsze ,że rośnie i łanie się dziura zarasta.W sobotę będzie u mnie Iceberg to na nią zerknie i podpowie co zrobić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
edyta7709

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: edyta7709 »

oha moja kochana coreczka i widze ze lubi inne swineczki to cudnie, ale mi sie serce raduje. Martwie sie troche tym jej nie jedzeniem - ja ja sobie poradze z dokarmnianiem?
Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: Roksi147 »

Ona po prostu taki Tadek Niejadek jest, na razie ją dokarmiam ,żeby urosła a póżniej przestane bo coś za bardzo jej to smakuje :laugh: .Tak na poważnie to ty już jej nie będziesz musiała dokarmiać,tylko patrzeć czy cokolwiek jada mróweczka mała.
edyta7709

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: edyta7709 »

to mnie troche uspokoilas bo juz sobie wyobrazilam jak latam za nią ze szczykawką hehehe
Roksi147

Re: Śliczna pachnąca Frezja -Rez. dla Edyty

Post autor: Roksi147 »

:laugh: Ona nie jest taka sprytna jak na razie.Ona raczej z tych ciapowatych.Zresztą jak widzi strzykawkę to uśmiech od ucha do ucha jej się załancza.To raczej ty byś przed nią uciekała ze strzykawką :laugh:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”