Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

joasior

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: joasior »

Mieszko jest zachwycony maluchami. Nie wiem czy pozwoli mi je oddać. ;)
Niestety jedne maluszek odszedł wczoraj rano za TM. :candle: Tak nagle i niespodziewanie. :sadness: Mieszko zapytał czemu maluszek się nie rusza. Wytłumaczyłam mu, że duszek maluszka jest już w niebie razem z Jadzią a jego ciałko zostało na ziemi i że pochowamy go obok Jadzi. Mi samej ciężko było i łzy kapały mi na podłogę a jeszcze 3-latkowi wytłumaczyć o co chodzi ze śmiercią :glowawmur:
joasior

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: joasior »

Obiecane zdjęcia maluchów. Zostały chyba same dziewczyny. Jedyny chłopczyk odszedł za TM. :cry:

Dzieciaczki Daisy:
Obrazek

Obrazek

I maluszek Minnie:
Obrazek

Wszystkie są czarno-białe i trudno mi było je z początku rozróżnić. Rosną jak na drożdżach i jedzą jak najęte. :)
Zrobiłam im niedawno sesję z paczką od Niezłego Ziółka ale zamieszczę później.
Mamuśki już są chyba trochę zmęczone ciągłym karmieniem ale też mają się dobrze. :)
joasior

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: joasior »

Pisze sama ze sobą ale może ktoś tu jednak zagląda. :(
Maluchy rosną i rosną. :D Osiągnęły już prawie 200 g. Mamuśki za to starają się trzymać wagę choć obie nieznacznie schudły ale to wynik karmienia. Mam tylko nadzieję, że Aga i Marlena nie rozmyśliły się co do adopcji. Maluchom założę wątek jak już będą mogły iść do adopcji. Co do imion to wybrałam Zośka, Jagoda i Julka.
twojawiernafanka

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: twojawiernafanka »

Zaglądamy, zaglądamy :) Maluszki urocze - musi być super obserwować, jak rosną (za niedługo staną się wielkimi kluchami). Może jeszcze jakieś zdjęcia? :pray:
joasior

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: joasior »

Z tymi zdjęciami to jest problem bo zwykle piszę w przerwie z pracy gdzie nie mam zdjęć na kompie. W domu zwykle nie mam czasu usiąść przy laptopie. Mój syn ostatnio coraz bardziej szaleje i rozpiera go energia więc większość wieczoru i weekendy spędzam z nim co całkowicie wyczerpuje moje pokłady energii. ;) Tydzień temu już po raz trzeci w ciągu roku byliśmy na pogotowiu. Tym razem rozwalił głowę. :glowawmur: Gorzej niż z niemowlakiem.
aga666

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: aga666 »

Asia nic się nie martw, my tu się nie możemy doczekać ich powrotu :meeting:
joasior

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: joasior »

Jeśli dobrze liczę to w przyszłym tygodniu maluchy będą już miały 4 tygodnie więc mamuśki będą mogły powoli się szykować do DS ;)
aga666

Re: Minnie i Daisy dwa słodkie dzikusy :)

Post autor: aga666 »

W przyszły piątek i niedzielę stuknie im miesiąc :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”