SUPEŁEK I KRECIK - W DOMU STAŁYM :)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

tu&ja

Re: SUPEŁEK I KRECIK - WSTĘPNA REZERWACJA [warszawa]

Post autor: tu&ja »

OBIE ŚWINKI znalazły potencjalnego właściciela. Więc już nierozłącznie i bez zbędnych stresów razem pojadą do nowego domu!

Supełek i Krecik prawodłowo się rozwijaja, są juz naprawdę sporawe. Zaczynają powoli się oswajać, nawet jedzą z ręki. Są bardzo ufne dlatego przyszły właściciel nie będzie mieć problemu z oswojeniem małych dzikusów!
Role Krecika i Supełka regularnie się zmieniają, raz jeden dominuje a raz drugi ale wszystko wygląda raczej na zabawę bo później przez kilkanaście minut potrafią szaleć, biegać, chrumkać i podskakiwać jak szalone. Zazdroszczę tak pociesznych prosiaczków nowej właścicielce:)[/quote]


Nowa właścicielka już się ich doczekać nie może :-))
I wielki ukłon w stronę dotychczasowej opiekunki - to że tak pięknie się oswajają to przecież zasługa DT... Dziękuję!
fenek

Re: SUPEŁEK I KRECIK - WSTĘPNA REZERWACJA [warszawa]

Post autor: fenek »

Po wizycie przedadopcyjnej,niech swinki pakuja swoje male plecaczki i zapraszamy na slask
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: SUPEŁEK I KRECIK - WSTĘPNA REZERWACJA [warszawa]

Post autor: pucka69 »

Hej, piękni wyrośli:)
jest szansa że jednym transportem pojedzie z chłopakami tymczas od kdp2, niejaki Spaik. Ja go będę chyba dostarczać na pociąg. Czy wiadomo już o której ten pociąg? może do ciebie Mario byłoby mi bliżej? Ja z Ursynowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: SUPEŁEK I KRECIK - WSTĘPNA REZERWACJA [warszawa]

Post autor: pucka69 »

Będzie jakaś odpowiedź?
Obrazek
tu&ja

Re: SUPEŁEK I KRECIK - WSTĘPNA REZERWACJA [warszawa]

Post autor: tu&ja »

Melduję, że akcja się udała - po wielu przygodach i perypetiach kilka godzin temu odebrałam w Katowicach Krecika i Supełka oraz Spaika, którego przekazałam już pod wskazany adres :)
Wielkie dzięki wszystkim zaangażowanym za pomoc w transporcie.
Spróbuję założyć chłopakom wątek :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”