KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs foto :)

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Awatar użytkownika
Chrumka
Moderator globalny
Posty: 2036
Rejestracja: 10 lip 2013, 7:56
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Praga Południe
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Chrumka »

Ech tam... Czy wy nie widzicie że na zdjęciu pastuszka świniaczek wypatruje Mikołaja?... Może mu coś dobrego z nieba spadnie... Zwykle nie zabieram głosu w takich dyskusjach, ale uważam że kłótnie są tu po prostu nie na miejscu... :sadness:
Dropsio

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Dropsio »

Smutne to... Pocztówek nie będzie.. To i kasy na świnie nie będzie... Piszę z Pastuszek, nawet nie wiecie jak się zdenerwowała :(
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: pastuszek »

black_sheep pisze: Pastuszek, dlaczego Ty to odbierasz jako atak na Ciebie i o rany, na Twoje świnki? O to nikomu nie chodziło. A już na pewno nikt nie chce, żebyś się zrzekała wygranej:( Nie rób tego, bo dopiero będzie wszystkim przykro
Ano dlatego, że to moje zdjęcie i moje świnki a czytam tu tylko jakie to zdjęcie jest złe, smutne, świnka źle na nim wyszła, nie ma akcentu, jest stare, już było, że niesprawiedliwie wygrało, że inni się bardziej napracowali, że mało kto je kupi...Wystarczy przeczytać wątek.
Wszystkim było przykro, że to zdjęcie wygrało. Teraz mogą odetchnąć z ulgą.

Pati i Karol - zdjęcia ładne, tylko miało być z umiarem a Twoje świnki toną w ozdobach. Regulamin mówił jasno:
Wysyłajcie świnki w ich naturalnym środowisku, lub na jakimś neutralnym tle.
Akcesoria świąteczne jak najbardziej mile widziane, lecz pamiętajcie u umiarze.
katzarzyna

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: katzarzyna »

Psstuszku nie przejmuj się, jako sportowiec zapewniam Cię, że zawsze tam gdzie jest rywalizacja jest zawiść. Jedni się cieszą, drudzy szukają powodu swojej przegranej wszędzie, sle z reguły nie u siebie.
Nie przejmuj się, bądź dumna ze swojego zdjęcia.

Wygranym gratuluję, a przegranych się pytam gdzie wasza postawa fair play? Trzeba znosić porażki z uśmiechem, wyciągnąć wnioski i następnym razem postarać się lepiej sprostać wymogom.

To konkurs niewymierny, wygrywa zdjęcie podobające się komisji, nie podlega dyskusji, bo równie dobrze moglibyśmy zacząć się sprzeczać czy różowy jest ładny.
black_sheep

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: black_sheep »

Dziewczyny, nie podkręcajcie już tej sytuacji, to do niczego nie prowadzi. Proponuję, by zapomnieć o wszystkim, nie obrażać się i nie wycofywać zdjęcia pastuszka. Idą święta, a to chyba czas zgody;)
ruby

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: ruby »

Ja nie pojmuje co tu sie dzieje, byl konkurs,komisja wybrala zdjecie i juz, a ci co nie wygrali powinni pogratulowac zwycieazcy, moze przy nastepnym konkursie Ci ,co tak sie awantutuja zostana wylkuczeni z zabawy?
Zdjecie pastuszka jest sliczna i uwazam,ze zostalo wybrane slusznie.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Jack Daniel's »

Dziękuję polaczkom-cebulaczkom, że nie będzie kartek świątecznych.
Podpis usunięty przez administratora.
LidkaK

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: LidkaK »

Wielka szkoda, że nie będzie kartek świątecznych :( Ja i moje dzieci tak bardzo na nie czekaliśmy :|
CocoChanell

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: CocoChanell »

czyli nie zrobicie tego albumu swiatecznego?:) aby kazdy mogl zobaczyc pomysly innych?:) bardzo podoba mi sie ten pomysl co zaproponowała "dropsio"
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: pucka69 »

Panna Fiu Fiu pisze: Jak mi Gosława prześle wszystkie zdjęcia konkursowe, lub sama wrzuci je na album picasy, to można tutaj dać w jednym poście dostęp do galerii. Myślę, że to najlepszy sposób aby wszystkich zadowolić :)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”