Alice, Cecile i Padme - cała trójka już w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Talia

Re: Alice i Padme - SZUKAMY DOMKU, Cecile - DS [Toruń]

Post autor: Talia »

To jak jedna córcia ma już dobrze, to gdzie kolejny domek dla pozostałych dwóch? :?:
kleo250

Re: Alice i Padme - SZUKAMY DOMKU, Cecile - DS [Toruń]

Post autor: kleo250 »

czy znacie lub macie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby starsza świnka nie ustawiała i przeganiała co chwilę młodszą????
Gryźć się nie gryzą ale co tylko Cecile podejdzie, to Myszka ją przegania nawet jeśli nie idzie do niej tylko przechodzi obok niej.
Wyjątkiem jest noc kiedy kładą się obok siebie i śpią....ale i wtedy nie obchodzi się bez szturchańców....
Talia

Re: Alice i Padme - SZUKAMY DOMKU, Cecile - DS [Toruń]

Post autor: Talia »

Jest jeden sposób, mała musi urosnąć :D

A tak szczerze to minie z czasem, trzeba tolerować to że starsza świnka nie przywykła jeszcze do zmiany swojego życia i obecności innego zwierzęcia, nie musi na wszystko młodszej pozwalać. Już takie jest to życie świnek ;)
Talia

Re: Alice i Padme - SZUKAMY DOMKU, Cecile - DS [Toruń]

Post autor: Talia »

Kochani w sprawie adopcji Alice i Padme dalej cisza :( Malutka już robi się co raz większym prosiaczkiem.
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domku dla dziewczynek.
niczka010

Re: Alice i Padme - SZUKAMY DOMKU, Cecile - DS [Toruń]

Post autor: niczka010 »

jestem zainteresowana adopcją Alice i Padme. Proszę o kontakt: niczka220@onet.pl
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Alice i Padme - SZUKAMY DOMKU, Cecile - DS [Toruń]

Post autor: Beatrycze »

Ja już wcześniej pisałam do Talii w sprawie samiczek, bo mam dla nich dom pod Warszawą.
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
Talia

Re: Alice i Padme - SZUKAMY DOMKU, Cecile - DS [Toruń]

Post autor: Talia »

No tak najpierw nikt ich nie chciał, a teraz las rąk ;)
niczka010, bardzo mi przykro, ale Pani o której mówi Beatrycze pierwsza zgłosiła się do adopcji, są już po wizycie i czekają na dziewczynki. Właśnie rozmawiałam z Panią i dogadałam sprawy umów, transportu.
Przykro mi, bo pewnie nastawiłaś się już na adopcje dziewczynek, nie pisałam tutaj nic, bo do momentu kiedy Beatrycze nie napisała mi o wynikach WPA nic nie było pewne.

Tak, że... dziewczynki zmieniają status na "Szukamy transportu do DS, kierunek-Warszawa"
Talia

Re: Alice i Padme-szukamy transportu z Torunia do Wawy,Cecil

Post autor: Talia »

Prosimy o kciuki :fingerscrossed: Jutro dr_granda zabiera dziewczynki do odetty89 i dalej mają jechać do Mińska Maz. (dzięki Dewannie :buzki: ). Trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze poszło :)
Może za kilka dni dziewczynki będą już w wymarzonym DS :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”