Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: Aussie. »

Eeeeej dodałam posta, że dojechały, to gdzie on jest..? Pojechały pojechały, o 12:10 przekazałam je Sebastianowi. Wypytał ponownie o temperaturę jaka będzie dla nich najlepsza, czy na siedzeniu z tyły będzie im wygodnie, jak ma jechać żeby się nie stresowały, czy zaglądać do nich w drodze :love: . Powiedziałam mu, że jak kiedyś będzie gotowy to chętnie za niego wyjdę :redface: :lol: :lol: . Dziewczyny między 18 a 19 będą u Karoliny więc teraz to na wiadomość od niej czekamy :D.
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10003
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: Dzima »

Wspaniale!! skoro ja się tak cieszę to już widzę co się dzieje w domu kan :yahoo: :yahoo:
Kan, daj znać jak będą! Dzieciaki ci jutro nie wstaną do szkoły po tych emocjach, bo będą całą noc świnek pilnować :szczerbaty:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
kan

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: kan »

Rzeczywiście przemiły ten Pan Sebastian, aż zatęskniłam za czasami gdy byłam piękna i młoda. No cóż...

Dziewczyny nieco stremowane siedzą w kącie. Dzieciaki aż się garnęły do głaskania, ale jak wyjęłam panny z kartonika to tak im serduszka szybko biły, że nie pozwoliłam dotykać.
Teraz siedzą i zerkają na nas.
Irokez Lilki zrobił furorę :102: Cudne są.
Dzima Gustaw już planuje jutrzejszy dzień, on to by im atrakcji zapewnił z pewnością.
Mój mąż się śmieje, że świnki siedzą w kącie i się dziwią co to za zoolog im się trafił :laugh:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10003
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: Dzima »

Super!
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: Aussie. »

kan pisze: Mój mąż się śmieje, że świnki siedzą w kącie i się dziwią co to za zoolog im się trafił :laugh:
:lol: mojego domu i tak nie przebijecie :lol:
Dajcie im trochę czasu, mogłaś w sumie nie prać tego hamaczka żeby miały coś swojego :/. Mogłam wcześniej powiedzieć..
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10003
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: Dzima »

Kan no i jak dziewczynki? Dzieci nadal zafascynowane świnkami? Mówiłaś, że mają twardy sen i świnki ich nie obudzą, ciągle tak jest czy świnki wywędrowały jednak do salonu? :lol:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
kan

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: kan »

Hejka.
Jesteśmy w komplecie i mamy się dobrze.
Nie mam kompletnie czasu, ale cały czas sobie powtarzam napisz coś bo ktoś może się martwic o los świnek.
Wyglądają na szczęśliwe, reagują na mój głos, szkoda tylko, że nie dają się złapać. Mam wrażenie, że krzywdę im robię wyciągając je, bo uciekają jak poparzone. Jak już są na kolanach to jest ok.
Kupczą i jedzą na potęgę. Nie sądziłam, że świnki to takie żarłoczne stworzenia. Chyba w przeszłości (czyli ze 20 lat temu upsss) głodziłam moją świnkę bo nie przypominam sobie, żeby ona tyle konsumowała. W ogóle wydaje mi się, że kiedyś świnki były inne, mniej odważne, nie takie rezolutne, nie takie skoczne i ekspansywne jak teraz.
I żałuję, że nigdy nie miałam ich więcej, bo obserwowanie dwóch świnek, ich relacji jest wspaniałe. Wydaje mi się, że Lilka jest bardziej odważna, ciekawska, ale to Cynka rządzi w klatce i ustawia Lilkę. Na początku trochę się goniły ale teraz jest spokój. Nikomu nie przeszkadzają, dzieciaki śpią,świnie harcują, nas to w ogóle ciężko dobudzić więc wszystko gra.
Dzima dzieciaki nadal zainteresowane , maja swoje obowiązki, przynoszą szufelkę, zmieniają wodę, robią "sałatki" i chcą przytulać. Więc myślę, że całkiem fajnie.

Cynka

Obrazek

Lilka

Obrazek

oczywiście pierwsza ciekawska
Obrazek

razem w swoim M
Obrazek
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: Aussie. »

To świetnie :love: !!
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Haneczka

Re: Mała Cynka&Lilianka - mikroświnki [Olsztynek]

Post autor: Haneczka »

prześliczne są ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”