Politechnika Warszawska Polcon 2013

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
seledynek

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: seledynek »

Jack Daniel's pisze:Jeszcze Shade była w czwartek na stoisku, tak nawiasem pisząc.
Organizacja nie była tragiczna, nie przejmuj się :) Grunt, że jesteśmy rozpoznawani. W czwartek ktoś podszedł do stoiska, przyjezdna z Wrocławia i szukała swoich świnek na kalendarzu. Nie spodziewała się nas ujrzeć, na konwencie fantasy.

I od razu mam pomysł, tylko nie wiem, czy Dzikowy ma aż takie dojścia. Poza Polconem, z tych bardziej uczęszczanych konwentów są jeszcze Pyrkon w Poznaniu i Krakon w Krakowie. Przynajmniej ja tyle kojarzę, ale do rzeczy... Atakujemy ze stoiskiem w przyszłym roku? :D
Rok temu w Poznaniu się nie udało. Za mało nas w Poznaniu i w Krakowie.
Awatar użytkownika
Elurin
Moderator globalny
Posty: 2666
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:43
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: Elurin »

Megson i Gosława - bardzo przepraszam, że Was nie powiadomiłem. Najwyraźniej spadło na mnie ciężkie zaćmienie umysłowe, bo w ogóle o tym nie pomyślałem. Chyba podświadomie założyłem, że Sel Wam da znać, poza tym skupiłem się na sypiącym się namiocie. Jeszcze raz przepraszam.

W sumie nie było źle, wg mnie lepiej, niż na poprzednim konwencie na SGGW. No i rzeczywiście sporo zebraliśmy.
Peu importe notre âge
On est tous écoliers
Il faut tourner des pages
Réapprendre à voler
Par Lynda Lemay
seledynek

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: seledynek »

Gosławo odpuść sobie te podstawki. Ja je kupowałam i nawet nie pamiętam ile kosztowały ;)
seledynek

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: seledynek »

Dobra, korcą mnie te obrazy świnkowe i postanowiłam nabyć jeden z nich. Ten długi gdzie kilka świnek jest. Ale nie wiem ile kosztuje, niech autorka zapoda cenę :D
Gosława

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: Gosława »

ciężka sprawa z tą wyceną :think:
Kwota, jaka by nie była, idzie na konto Stowarzyszenia. Im wyższa tym większej ilości świnkom będzie można pomóc. :)

Ceny za obrazy na płótnie są baaaaardzo różne.
Dla porównania, podaję linki do cen obrazów zaczerpnięte z Allegro:
http://allegro.pl/obraz-akryl-na-plotni ... 54614.html
http://allegro.pl/brama-torii-obraz-jap ... 50699.html
http://allegro.pl/obraz-na-plotnie-akry ... 85714.html
http://allegro.pl/obraz-na-plotnie-akry ... 00640.html

Jak widać tematyka i ceny są nawet czasami zaskakujące.

Nie chciałabym schodzić poniżej 100 zł.
Gdyby udało Ci się wygospodarować 150 zł. było by miło.
A jak by było 200 zł to bym szalała ze szczęścia.
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23077
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: porcella »

Seledynku. Co tu przepraszać, mnie wczoraj padły obydwie komórki na raz, zaraz jak wyszłam z Polconu. :glowawmur:
Dzisiaj z kolei przyszłam, bo miałam po drodze i przeczytałam rozpaczliwy wpis Elurina. Przyszłam, a on rzeczywiście szalał nad tym namiotem i o niczym innym nie myślał, mnie też nie przyszło do głowy, że kogokolwiek trzeba o czymkolwiek zawiadamiać...
Ale wczoraj było ok i naprawde sporo ludzi i wrzucali i wrzucali do tej skarbonki :-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
seledynek

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: seledynek »

Gosławo w zasadzie to ten obraz to mi mama kupuje do mieszkania. I powiedziała: "jak autorka się podpisze to dam 130 zł"
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: kimera »

Jak obrazy tak się cieszą popularnością, to może ja też namaluję jakiś? Dotychczas malowałam konie, ale można spróbować i świnki morskie.
Pomimo potknięć, impreza była bardzo udana. Stoisko funkcjonowało przez większość dni Polconu, a w niedzielę i tak od rana wszędzie już sprzątano i zamykano imprezę. W piątek razem z Elurinem udzieliliśmy wywiadu dla reporterów kręcących sprawozdanie z Polconu. Filmik miał być zamieszczony na youtube. Sprzedaliśmy trochę gadżetów, rozdaliśmy sporo kalendarzy, oblepialiśmy naklejkami kogo się dało, i ogólnie nawijaliśmy ludziom makaron na uszy :). Fajnie było!
Megson

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: Megson »

E tam, ja się nie czepiam nikogo, było całkiem fajnie :) Seledynku, napisałaś mi, że namiot się rozdupcył, ale Elurin powiedział, że jakaś dziewczyna z Fejsbuka ma plan jak sobie poradzić bez namiotu, więc stwierdziłam, że grafik dalej działa i miałam się stawić o danej godzinie, stąd przyszłam a nie odpuściłam. No ale nic ;) Śmiechy były, szczególnie z obklejaniem ludzi naklejkami po same uszy :lol: No i moje świnie przyjezdne całkiem sobie dobrze dały radę, jak i mój Demon :D

Mam mnóstwo zdjęć, chce ktoś? :D

Może by wrzucić kilka zdjęć na fejsa, taka fotorelacja, jacy zorganizowani jesteśmy i rozpoznawani? :)
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Politechnika Warszawska Polcon 2013

Post autor: pucka69 »

Megson - jak najbardziej na fb. Może parę zdań plus zdjęcia? - i Panna FF wstawi:)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”