KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs foto :)

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Dropsio

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Dropsio »

A ja i bez wygrania konkursu wiem, że mam pikną świnię :neener:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Każdy będzie sądził, że jego zdjęcie jest lepsze. Jeżeli będziecie zawistni i niemili to nie zrobimy galerii a temat usuniemy. ;) Zdjęcia to dobór KOMISJI a nie UŻYTKOWNIKÓW więc kochani pogódźcie się z porażką i trochę więcej pokory życzę w przyszłym roku.

Pati i Karol - jeżeli już tak bardzo prosisz o ocenę Twoich zdjęć, to moim zdaniem przeładowana sceneria. Jestem fanką minimalistycznych dodatków a nie tysiąca prezentów, bombek i choinek ;-)
Obrazek
black_sheep

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: black_sheep »

Nie sądzę, że jak będzie konkurs, to wszyscy będą głosować na swoje zdjęcie;) A tu widzę, trochę rządy totalitarne panują, nie wolno się wypowiadać? Bo zamkniemy temat? No proszę Was...;) To nie Ukraina :102:
Leszeq

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Leszeq »

Jak zobaczyłem wyniki konkursu to się bardzo zdziwiłem. Na breloki zdjęcia są fajne i tu mnie nic nie zaskoczyło.
Zdjęcie na kartkę świąteczną jest dla mnie złe. Zdjęcie może i ładne ( o gustach się nie dyskutuje) ale nie na święta. Jeśli miało wygrać tego typu zdjęcie to mogliście od razu wybrać coś z konkursu na kalendarz i już. Po co dodawać asortyment świąteczny w komputerze - wątpię aby wyszło to naturalnie.
Co do głosowania przez użytkowników sądzę że to dobry pomysł w końcu w konkursie nie chodzi o to które zdjęcie wygra a o to ile kartek zostanie sprzedanych, a zysk pójdzie na świnki. Przynajmniej tak mi się wydaje. Po głosach powyżej boję się, że mało kartek znajdzie nabywców.
I wyniki trochę za późno szczególnie, że jeszcze nie widać finalnej kartki, więc jeśli chcę wysłać życzenie do rodziny za granicą muszę i tak kupić "sklepową" kartkę albo sam robić własną świnkową kartkę.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Panna Fiu Fiu »

black_sheep pisze:Nie sądzę, że jak będzie konkurs, to wszyscy będą głosować na swoje zdjęcie;) A tu widzę, trochę rządy totalitarne panują, nie wolno się wypowiadać? Bo zamkniemy temat? No proszę Was...;) To nie Ukraina :102:
Ty naprawdę nie rozumiesz? TO BYŁ KONKURS. Wygrało zdjęcie a teraz wszyscy mówią, jakie to ich zdjęcia było świetne a to co wygrało to dno. No proszę Cię ;-) To nie podstawówka. ;) Jesteśmy dorosłymi ludźmi, a to co prezentujecie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wysyłając zdjęcie, powinniście się liczyć z porażką, a nie teraz wypowiadać się jakie wygrane zdjęcie jest brzydkie, niefajne i mało świąteczne. Widocznie takie miało wygrać konkurs.
Obawiam się, że po takich reakcjach Gosława w przyszłym roku nie zorganizuje konkursu. Nie potraficie docenić czyjeś pracy, zawistni, mali ludzie. :sadness:
Obrazek
asiaijejczesio

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: asiaijejczesio »

Panna Fiu Fiu pisze:
black_sheep pisze:Nie sądzę, że jak będzie konkurs, to wszyscy będą głosować na swoje zdjęcie;) A tu widzę, trochę rządy totalitarne panują, nie wolno się wypowiadać? Bo zamkniemy temat? No proszę Was...;) To nie Ukraina :102:
Ty naprawdę nie rozumiesz? TO BYŁ KONKURS. Wygrało zdjęcie a teraz wszyscy mówią, jakie to ich zdjęcia było świetne a to co wygrało to dno. No proszę Cię ;-) To nie podstawówka. ;) Jesteśmy dorosłymi ludźmi, a to co prezentujecie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wysyłając zdjęcie, powinniście się liczyć z porażką, a nie teraz wypowiadać się jakie wygrane zdjęcie jest brzydkie, niefajne i mało świąteczne. Widocznie takie miało wygrać konkurs.
Obawiam się, że po takich reakcjach Gosława w przyszłym roku nie zorganizuje konkursu. Nie potraficie docenić czyjeś pracy, zawistni, mali ludzie. :sadness:

Ale przecież wszyscy piszą że zdjęcie, które wygrało jest ładne(mnie też się podoba) , ale nie jest w świątecznym klimacie.
Bo nie jest. Król jest nagi.

Po co od razu wszystkich obrażać pisząc że są mali i zawistni?

Słyszeliście wszyscy? Macie być mili i piać z zachwytu bo jak coś się nie podoba to kula w łeb i do wapna :roll:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Panna Fiu Fiu »

asiaijejczesio pisze:
Panna Fiu Fiu pisze:
black_sheep pisze:Nie sądzę, że jak będzie konkurs, to wszyscy będą głosować na swoje zdjęcie;) A tu widzę, trochę rządy totalitarne panują, nie wolno się wypowiadać? Bo zamkniemy temat? No proszę Was...;) To nie Ukraina :102:
Ty naprawdę nie rozumiesz? TO BYŁ KONKURS. Wygrało zdjęcie a teraz wszyscy mówią, jakie to ich zdjęcia było świetne a to co wygrało to dno. No proszę Cię ;-) To nie podstawówka. ;) Jesteśmy dorosłymi ludźmi, a to co prezentujecie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wysyłając zdjęcie, powinniście się liczyć z porażką, a nie teraz wypowiadać się jakie wygrane zdjęcie jest brzydkie, niefajne i mało świąteczne. Widocznie takie miało wygrać konkurs.
Obawiam się, że po takich reakcjach Gosława w przyszłym roku nie zorganizuje konkursu. Nie potraficie docenić czyjeś pracy, zawistni, mali ludzie. :sadness:

Ale przecież wszyscy piszą że zdjęcie, które wygrało jest ładne(mnie też się podoba) , ale nie jest w świątecznym klimacie.
Bo nie jest. Król jest nagi.

Po co od razu wszystkich obrażać pisząc że są mali i zawistni?

Słyszeliście wszyscy? Macie być mili i piać z zachwytu bo jak coś się nie podoba to kula w łeb i do wapna :roll:
Asiu, jesteś taka urocza :roll: Nie chodzi o to, żeby piać z zachwytu. Ale konkurs i tak już się zakończył, są wygrani. To po co pluć jadem? Ktoś napisał, że świnka wyszła źle, że zdjęcie jest smutne, mało świąteczne, że gdzie "jury ma oczy". To faktycznie są miłe słowa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23075
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: porcella »

Hej! Ten konkurs to miała być przecież zabawa!

A w ogóle to myślę, że takie tematyczne konkursy nie maja większego sensu. Zwierzęta nie rozumieją o co chodzi i zwykle ozdobione świątecznymi akcesoriami mają głupie, albo, co gorsza, smutne, miny. Widziałam np zdjęcie świnki z pudełkiem prezentowym i bombkami. Miała taką minę, że jedyne skojarzenie - to jest niechciany prezent, ktoś ją podłożył pod choinkę i zaraz wyląduje w śmietniku. Podobnie ze świnkami w jajkach i skorupkach.
Dlatego uważam, że dobre zdjęcie świnki, do którego się "dołoży" świąteczny symbol będzie lepsze, niż męczenie naszego ulubieńca zakładaniem na niego ozdób.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Jack Daniel's »

Widzę, że co niektórym obce są pojęcia tj. dobra zabawa :) Od 3 lat moich świnek nie było w kalendarzu i jakoś z tego powodu nie robię pretensji. Pewnie były kiepskie, trudno.

A niezadowolonym polecam świetny lek, 100% skuteczności ;)
Obrazek

Zwycięzcom gratuluję :)
pastuszku, nie dziwi mnie, że zdjęcie wygrało i tutaj i w kalendarzu.
Podpis usunięty przez administratora.
Catarinha

Re: KARTY ŚWIĄTECZNE - Boże Narodzenie 2013 r. - konkurs fot

Post autor: Catarinha »

Panna Fiu Fiu pisze: Nie potraficie docenić czyjeś pracy,
Myślę, że to jest główna przyczyna frustracji, niezadowolenia i innych reakcji... Zrobić ładne zdjęcie śwince to jedno, jak nie potrafi usiedzieć w miejscu, to nie jest łatwe zadanie. Ale zrobić ładne zdjęcie w odpowiedniej scenerii, uważając, żeby świnka nic nie zjadła, to już znacznie trudniejsze. I wydaje mi się, że o to chodzi - ludzie się starali, główkowali, włożyli sporo wysiłku w sesję zdjęciową, a wybrane zostało nie tematyczne zdjęcie. Młodsze i bardziej emocjonalne osoby mogły poczuć się, jakby właśnie ich praca nie została doceniona. Zwłaszcza, że średnia wieku na forum pewnie nie jest zbyt wysoka ;)
Decyzji komisji nie kwestionuję, tylko nie do końca rozumiem, dlaczego zabroniona była ingerencja w programach graficznych przy zgłaszaniu prac, żeby na koniec i tak to zrobić? Zwłaszcza, że czas goni, jak zauważył Leszeq. Chyba, że finalny projekt jest już gotowy, to ok, nie było tematu ;)
Dropsio pisze:A ja i bez wygrania konkursu wiem, że mam pikną świnię :neener:
Przecież wszyscy mamy pikne świnie :102:

Porcella - z męczeniem zwierzaków masz rację, chociaż też zależy, jak się do tego podejdzie - jak z rezerwą i na luzie, to taka sesja może być świetną zabawą - ale nic na siłę :) Ja osobiście się cieszę, że był taki konkurs, bo przed samymi świętami pewnie ciężko byłoby wygospodarować tyle czasu na sesję zdjęciową, a tak mam kilka fotek, które strasznie mi się podobają i będą super pamiątką w albumie :)
porcella pisze:Widziałam np zdjęcie świnki z pudełkiem prezentowym i bombkami. Miała taką minę, że jedyne skojarzenie - to jest niechciany prezent, ktoś ją podłożył pod choinkę i zaraz wyląduje w śmietniku.
To akurat można by wykorzystać jako apel, żeby nie dawać zwierząt pod choinkę - są takie grafiki z psami, z kotami, ale ze świnką chyba jeszcze nie widziałam. Co Wy na to?
Ostatnio zmieniony 09 gru 2013, 22:56 przez Catarinha, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”