Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
MojProsiaczekTolek

Prosty sposób na wykonanie domku do zabawy z klocków

Post autor: MojProsiaczekTolek »

Cześć ! Przychodzę dziś do was z nietypowym pomysłem. Otóż chciałabym wam zaprezentować domek z klocków do zabawy w pokoju (nie do stawiania do klatki!). U mnie w domu był to przełom. Tolkowi tak spodobała się ta `zabawka`, że aż nie chciał robić nic innego jak leżeć w domku. :please:

POTRZEBUJEMY :
- klocków

WYKONANIE :
Na samym początku budujemy podstawę, tak dużą aby nasza świnka się w niej zmieściła, a potem robimy daszek. I GOTOWE ! Banalne c'nie ? :102:

http://mojprosiaczektolek.blogspot.com/ ... ockow.html
Dropsio

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Dropsio »

Tylko radzę nie stawiać tak blisko roślinek ;)
Szynszu

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Szynszu »

Kwiatki wstawiłam do zdjęć. Potem zostały zabrane aby knurka nie kusiły. :świnka1:
Termark

Re: Prosty sposób na wykonanie domku do zabawy z klocków

Post autor: Termark »

dobry pomysł :świnka1: się ucieszy :)
Malet

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: Malet »

Ja zrobiłam mojej Belli domek z klatki po winogronach. Domek jest bardzo duży. I ma też dach na którym można położyć np. mate łazienkową i gotowy domek dwu piętrowy ;)
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 17:11 przez Malet, łącznie zmieniany 1 raz.
kasia1

Re: Zdjęcia, instrukcje oraz pomysły na różne akcesoria :)

Post autor: kasia1 »

Malet pisze:Ja zrobiłam mojej Belli domek z klatki po winogronach. Domek jest bardzo duży. I ma też dach na którym można położyć np. mate łazienkową i gotowy domek dwu piętrowy ;)
Obrazek
nie za bardzo rozumem tego domku . Możesz wyjaśnić bardziej szczegółowo albo zrobić więcej zdjęć??? plis...
zabkaoliwia

Tor przeszkód

Post autor: zabkaoliwia »

Słyszałam, że świnki lubią się bawić na prostych torach przeszkód, ale nie wiem co mogę w nim umieścić. Mój Edek uwielbia brykać po pokoju ,tylko że chciałabym mu urozmaicić ten wybieg. Mam tunel do przechodzenia, ale nic więcej. Co mogłoby się spodobać prosiakowi? Chcę, żeby był szczęśliwy. :świnka1:

Proszę, pomóżcie!
;)
Ostatnio zmieniony 06 lut 2014, 15:28 przez zabkaoliwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Tematy zostały połączone ze względu na podobną treść
Catarinha

Re: Tor przeszkód

Post autor: Catarinha »

Jeśli lubi skakać, to połóż mu coś, przez co będzie mógł przeskakiwać, albo zrób przeszkody na wzór takich z jazdy konnej, np. z rolek po papierze toaletowym i patyczków. Do tego pudełka kartonowe z wyciętymi dziurami, kawałek materiału, pod którym będzie mógł przebiegać, albo się zakopywać i chować... :)

(ale i tak najbardziej oczywistą odpowiedzią będzie: druga świnka)
zabkaoliwia

Re: Tor przeszkód

Post autor: zabkaoliwia »

Ale czy on będzie chciał skakać przez przeszkody? ( na razie nie planuje mieć drugiej świnki)
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tor przeszkód

Post autor: kimera »

Jak nie będzie chciał przez nie skakać, to będzie miał radochę z ich przewracania i gryzienia :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”