Szlachetna Paczka 2013

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

no pewnie grenouille :)
Obrazek
miŁOŚniczka

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: miŁOŚniczka »

świetnie, że tyle rzeczy i pięniedzy udało się uzbierać! :jupi:
pucko, tylko w tym zamieszaniu Ryśka do paczki nie spakuj :lol:
Awatar użytkownika
Inez
Posty: 2175
Rejestracja: 12 lip 2013, 17:49
Miejscowość: Niedzica
Lokalizacja: Niedzica
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: Inez »

miŁOŚniczka pisze: pucko, tylko w tym zamieszaniu Ryśka do paczki nie spakuj :lol:
To dopiero byłby prezent :laugh: :laugh: :shock: :shock: Do tego całkiem możliwy bo Ryszard na pewno pomaga pakować.
Obrazek

W pilnych sprawach proszę o pw.
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

Kalcia pojechała na poszukiwanie swetra niebieskiego dla pani.
Ryszard? Pomaga! a jakże. Najbardziej psie i kocie jedzenie w paczce go interesuje!
Obrazek
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

Kalcia kupiła - dwa swetry ( granatowy i błękitny - dwa bo promocja :lol: )
tuńczyka i makrele, oliwę i olej, owoce i warzywa w puszkach, kawę, herbatę zieloną i owocową, kisiel, budyń, galaretka, proszek do pieczenia, serwetki świąteczne, dwie pary szarych legiinsów dla małej, żel pod prysznic, szampon, pasta i szczoteczka do zębów, krem dla pani, słodycze dla małej.
Obrazek
kalcia
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:20
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: kalcia »

Obrazek

Ok, kupilam:
proszek do prania color, kisiele, budynie, kaszki (takie slodka chwila, uwielbiam je), galaretki, proszki do pieczenia, szampony do wlosow, plyn do kapieli, mydlo w plynie, olej, sosy do dan lowicz, pasta do zebow dla dzieci i dla doroslych, szczoteczki do zebow, krem do rak, pasztety z pomidorami, dzem truskawkowy, korniszonki, nutella na kanapi, buraczki tarte w sloiku, kukurydza w puszkach, kawa nescafe, pomidory w puszkach, fasola w puszce, groszek w puszce, oliwa extra virgin, tomatera, koncentrat pomidorowy, tarta marchewka z jablkiem w sloiku, filety z makreli w sosie pomidorowym, salatka meksykanska w sloiku, serwetki swiateczne, fasolka szparagowa cieta w puszce, papryka konserwowa, soczki kubus w butelkach, tunczyk w sosie wlasnym w puszkach, ananas w puszce, brzoskwinia w purszce, herbata zielona, herbata malinowa, herbata owoce lasu, herbata cytrusowa, 2x szare leginsy, 2x niebieskie swetry, swiateczny mikolaj z czekolady :)

PS. mam mase zelkow jeszcze w domu, wielka pake, moge sie podzielic bo na bank nei zjem wszystkich ;D
lubię

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: lubię »

:laugh: Przy tuńczyku i makreli już było ze mną kiepsko, ale jak doszłam do sałatki meksykańskiej przez korniszonki, buraczki i tartą marchewkę to spadłam z krzesła. A ty jeszcze żelki dorzucasz :help: Jeszcze trochę i ze Szlachetnej Paczki wyjdzie puszka Pandory, a co najmniej klęska urodzaju :ok:
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

ha ha ha - bo ja kazałam Kalci napisać wszystko co kupiła bo jutro jadę po ostatnie zakupy i nie chciałam dublować. Aguś! Dzięki! Jakbyś tego wszystkiego nie kupiła to musiałabym na plecach to wszystko nieść bo TZ-a nie ma więc ja bez samochodu.
Obrazek
Beatrycze
Posty: 4317
Rejestracja: 09 lip 2013, 12:49
Miejscowość: ok. Warszawy
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: Beatrycze »

Ale tam była alergia na konserwanty, więc nie wiem, czy te pasztety z pomidorami, buraczki w słoiku, marchewka z jabłkiem w słoiku, sałatka meksykańska w słoiku i itp. będą pasować :think:
TM - Peppa, Matylda, Zosia i Rysia, Lusia, Carmen, Gloria, Rozalka, Tequila
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

pytałam wolontariuszkę o te konserwanty. okazało się że tak naprawdę to mała je wszystko.
Jesli chodzi o sztuczne barwniki, tak jak wspominałam Martynka je wszystko,czasem ma tylko wysypke i wtedy w gre wchodzą kremy, ale nie jest to groźna alergia.
No trochę Kalcia dała się rzeczywiście ponieść fantazji - obejrzymy jeszcze skład - zwłaszcza tych buraczków, pasztetu i sałatki meksykańskiej :laugh: W najgorszym razie Mała akurat pasztetu i sałatki nie zje tylko coś innego
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”