Moje małe stadko

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7737
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Moje małe stadko

Post autor: jolka »

pewnie dziewczyny, nie ma co się zastanawiać..... przecież każdy prawdziwy świnkolub musi mieć białaska
ha ha ha racja, mam trzy sztuki na stanie, brac, nie zastanawiac się, zaraz listę zrobię chętnych :lol:
ps a tak na marginesie .. korci mnie zostawić Amalę :love:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
axxk

Re: Moje małe stadko

Post autor: axxk »

jolka pisze: ps a tak na marginesie .. korci mnie zostawić Amalę :love:
:like:


o już dojrzewasz do tej mądrej decyzji :)
katiusha

Re: Moje małe stadko

Post autor: katiusha »

:lol: Pokusa nie do odparcia!
NIKI 2

Re: Moje małe stadko

Post autor: NIKI 2 »

axxk pisze:mój już caly w kokardkach
Obrazek
pewnie dziewczyny, nie ma co się zastanawiać..... przecież każdy prawdziwy świnkolub musi mieć białaska
jaki on jest piękny :love: to prawda, każdy świnkolub musi mieć białaska a nawet dwa
ANYA pisze:Masz super stadko ale ten maluszek jest najbardziej chyba Ci go ukradne

Obrazek
ale ja go nie oddam, to mój ulubieniec :love:
Cynthia pisze:Wrzuć zdjątka wszystkich prośków

stopniowo będę wstawiać, każdą parę chłopaków, bo wszystkich naraz to niemożliwe ;)
Cynthia pisze:Widziałam tego szkrabika przy transporcie.... Matko, nie pamiętam tak malusieńkiej świnki od czasów Cleopatry, która się u mnie na DT urodziła
Na szczęście powoli ale zawsze dziennie parę gram waga do góry idzie :ok:
axxk pisze:
jolka pisze:
ps a tak na marginesie .. korci mnie zostawić Amalę


o już dojrzewasz do tej mądrej decyzji
jolka jestem za :fingerscrossed:
axxk

Re: Moje małe stadko

Post autor: axxk »

Co te białasy mają w sobie, że tak rozkochują wszystkich? potrafia w jeden dzień ukraść serce
NIKI 2

Re: Moje małe stadko

Post autor: NIKI 2 »

axxk pisze:Co te białasy mają w sobie, że tak rozkochują wszystkich? potrafia w jeden dzień ukraść serce
To prawda :love:

A oto fotorelacja z łączenia Himka z Benim a później z Oswaldem, bo Himuś to bardzo lubi zaczepiać duuużo większych od siebie np. wchodząc im na głowę i podgryzając uszka albo kłapie sobie ząbkami na starszych, no i Beniowi się to nie spodobało, nic mu takiego nie zrobił ale turkotał na niego, było więcej gonitw i mały co chwila kłapał na niego ząbkami a ten mu się się odwzajemniał, było to bardziej takie odstraszanie ale po tym, jak spróbowałam małego połączyć z Oswaldem, który wykazywał dużo więcej cierpliwości do zaczepek malucha postanowiłam, że Himek zamieszka z Oswaldem a Benio zostanie z Rudzikiem
i mam nadzieję, że tak już zostanie, bo jeszcze czeka nas okres "burzy hormonalnej" u Himka :szczerbaty:

Himek próbuje, jak smakuje ucho Oswalda :roll:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i zamiana miseczkami
Obrazek

Himuś chodzi ciągle za Oswaldem i robi to co on :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tutaj z Benim
Obrazek

Obrazek

Obrazek

:buzki:
katiusha

Re: Moje małe stadko

Post autor: katiusha »

On jest taki bialutki, że aż się świeci jak w reklamie proszku :lol:
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Moje małe stadko

Post autor: pucka69 »

Z Oswaldem chyba mu lepiej. Tak na fotografiach wygląda. A starszy samiec jako nauczyciel zachowań świnkowych bardzo mu się przyda. Dr Asia pytała co u niego. Czy nadal jest taki spokojny i jakby nieco wycofany?
Obrazek
Foggy

Re: Moje małe stadko

Post autor: Foggy »

Faktycznie za Oswaldem jest bardziej to cudo malutkie :love:
Tej burzy hormonalnej to jeszcze trochę pogrzmoci u niego przy takim temperamenciku :szczerbaty:
NIKI 2

Re: Moje małe stadko

Post autor: NIKI 2 »

pucka69 pisze:Z Oswaldem chyba mu lepiej. Tak na fotografiach wygląda. A starszy samiec jako nauczyciel zachowań świnkowych bardzo mu się przyda. Dr Asia pytała co u niego? Czy nadal jest taki spokojny i jakby nieco wycofany?
Tak z Oswaldem zdecydowanie mu lepiej, Himek jest spokojny ale czy ja wiem czy wycofany, mają w klatce tunelohamak to zawsze Himek, jak już tylko podchodzę do klatki wskakuje na niego do góry i podbiega do prętów, żeby się ze mną przywitać, jak wkładam rękę to on wcale nie ucieka tylko mi ją obwąchuje dokładnie a potem daje łapkę :lol: No jestem w szoku jego zachowaniem. Jego dzisiejsza waga to 355 g, na pewno zawsze parę gram do góry na dzień przybiera, chociaż nie wiem czy to nie za mało, jak go dokarmiałam to więcej przybierał na wadze ale na pewno je. Widzę, że cały czas coś tam sobie podjada, biega, skacze, więc chyba jest ok :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”