Izolda i Walkiria DS Brunhilda DS[Nowy dwór Gd]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

Cieszę się że u dziewczyn wszystko dobrze :) I trzymam kciuki za udane rozwiązanie.
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
magmagpie

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Walkiria już urodziła :) wczoraj pojawiły się 2 maluchy, jeden Walkiriowy, drugi podobny do Walca. Jak MAS podrzuci sweetfocie to wrzucę. Walkiria jest supersprawną mamą, trochę się zdziwiła że MAS z marchewką malucha jej podrzuciła ( pierwszy mały był podczas karmienia) sprawnie przystąpiła do czyszczenia maleństwa, pogoniwszy zaciekawioną Izoldę ("a co tam moja droga ci wypadło???") MAS gdy skończyła karmić towarzystwo znalazła drugiego maluszka, już "opracowanego". Maluchy silne, mamusia zdrowia, trzymajcie kciuki żeby tak pozostało i tfu tfu nic nie przypałętało. No i trzymajcie kciuki za Brunhildę, jak widać B-day is coming!
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: sosnowa »

:love:
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

magmagpie pisze: No i trzymajcie kciuki za Brunhildę, jak widać B-day is coming!
Trzymam mocno kciuki :love:
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
magmagpie

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Jestem szczęśliwa ogłosić że Brunhilda została mamą 3 maluchów właśnie przed chwilą :)
Mamusia jest szczęśliwa i opiekuje się dziećmi i MAS biega po żarełko jak oszalała
Fajnie zostać babcią po raz n-ty
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

To jednak 3 maluchy? A nie 2? Jejku przecież Brunhilda na zdjęciach to takie maleństwo, gdzie się te trojaczki zmieścily :)
Cieszę się że wszystko poszło dobrze. :)

Czekam na fotki maluchów :love:
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
magmagpie

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Trojaczki Brunhildy są na miarę mamusi czyli malusie :) MAS zrobi zdjęcia później, żeby nie stresować jej zbyt szybko po porodzie, chociaż Brunhilda ze świńskim praktycyzmem karmi młode na stercie zielonki czyli jest kombajnem trawo- mlecznym ona wciąga trawę a maluchy mleczko. Apetycik dopisuje, MAS jest pod wrażeniem :102:
trzymajmy kciuki żeby wszystko było dobrze i rekonwalescencja i maluszki :)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: sosnowa »

Kombajn trawomleczny :lol:
Gratulacje
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

Jak tam się mają mamy i maluchy ?
Czekamy tu na jakieś fotki aby te piękności ujrzał świat :love:
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
magmagpie

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Maluchy Walkiri "Rudego Loczka" :love: :love: :love:
Obrazek
Obrazek

Maluszek Kankan nr adopcyjny 3744
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Maleńka Habanera nr adopcyjny 3743
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli chodzi o życie w klatce, toczy się pod nazwą walka o domek, domek jest miły i wygodny i ma wyłożone futerkiem ścianki. Walkiria zamieszkuje go z dziećmi, ale gdy opuści domek, Izolda wkracza do akcji "won z progeniturą" maluchy są eksmitowane na trociny, Izolda chwilę pocieszy się domkiem, dopóki Walkiria nie chce odpocząć, wtedy jest "won z Izoldą" i dzieci wespół z mamusią wprowadzają się do domku. Maluchy rosną, mamusia ma mleczko, boje z Izoldą są umiarkowane, wyrzucanie z domków odbywa się bez większej agresji, bardziej jest to kwestia pozycji w stadzie, matka - świnka ma najwyższą, potem dorosła samica, potem dzieci, chyba że maluchy są z mamą więc od razu inna gadka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”