16-pak(?) + tymczasy - czyli moje mini zoo..

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: Aussie. »

Bulletproof pisze:No wiedziałam że jak login "Aussie" to musi mieć Australijskie Owczarki, no nie ma bata :lol:
Hodowla? Czy tak po prostu? Strasznie mnie ciekawi jak z taką zgrają na spacery wychodzisz... :think:
Mamy hodowlę, pod nazwą "Aussie Welkope" znajdziesz nas na fb. Jeżeli chodzi o spacery, mamy mini vana. Fotele z tyłu są wyjęte, na podłodze leży drivebad. Psy na dźwięk kluczyków dostają kociokwiku. Mamy kilka swoich miejsc w okolicy, w ktore możemy jechać bez obawy, że spotkamy kogoś przypadkowego. Przy 8 psach nie musisz robić kompletnie nic na spacerze oprócz po prostu obecności, Ty idziesz a one zajmują się same sobą. Biegają, niuchają, bawia się. Wystarczą jakieś 3/4 km żeby padły na pół dnia. Wieczorem wychodzę z nimi za ogród (pola) na małe kółko (ok 1,5km) i to im wystarczy :).
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: Aussie. »

Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: lunorek »

Boski jest, spryciul jeden :love:
loriain

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: loriain »

Pelen luz :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: Bulletproof »

Ale świetny :102:
U nas to nawet przy jednym psie nie trzeba nic robić na spacerze bo zajmuje się samym sobą, ewentualnie jakiś patyk czy coś ;)
A zdarzało Ci się chodzić ze wszystkimi na smyczy na raz? To mnie zawsze ciekawi w hodowlach :twisted:
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: Aussie. »

Nie, kiedyś, raz w życiu wzięłam je wszystkie na smycze żeby zrobić sobie z nimi fotkę obok domu. Ogólnie nie wychodzę z psami na spacer na smyczy bo to nie jest spacer.. Nawet jak idę gdzieś i biorę jednego to idę bez smyczy. To znaczy jakaś tam zawsze gdzieś na dnie torby jest :).

Obrazek
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: Bulletproof »

Spacer nie spacer- ale jak się mieszka na Osiedlu to smycz pies musi mieć, tak czy siak ;)
Ale jestem wielką fanką Aussich, prześliczne są, zwłaszcza Blue Merle :love:
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: Aussie. »

Nowelizacja ustawy z 2011 r. (!) nówi, że pies na smyczy być nie musi jeśli właściciel w pełni nad nim panuje. Jeżeli straż miejska twierdzi inaczej to się myli (nie mieli szkoleń aktualizacyjnych po nowelizacji), jeżeli co gorsza wystawią Ci mandat to masz prawo go nie przyjąć bo nie mają podstaw prawnych i nikt Cię nie będzie ścigał :).
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: Anula »

OMG jakie stado :o Zakochałam się :love: I szczerze zazdroszczę, że masz możliwość posiadania takiego stada.
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Oooo matko co tu się dzieje..

Post autor: sosnowa »

Aussie. pisze:Nowelizacja ustawy z 2011 r. (!) nówi, że pies na smyczy być nie musi jeśli właściciel w pełni nad nim panuje. Jeżeli straż miejska twierdzi inaczej to się myli (nie mieli szkoleń aktualizacyjnych po nowelizacji), jeżeli co gorsza wystawią Ci mandat to masz prawo go nie przyjąć bo nie mają podstaw prawnych i nikt Cię nie będzie ścigał :).
Ale numer! Tylko jedno mnie ciekawi- co to znaczy, że właściciel w pełni nad nim panuje i jak się to ocenia? :laugh: :think: Mieszkam na osiedlu i na myśl o wielu psach bez smyczy..... w tym mojej Łaty w kontakcie z niektórymi.........
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”