Koszałek Opałek w DS.

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: sosnowa »

Obaj śliczni i opis bardzo zachęcający.
Może i dobrze, że się nie lubią, bo mało jest chyba pojedynczych samczyków do adopcji? czyli nie ma ego złego.....
Dwa aguty, co się dziwić w końcu. Hałabała jak gładkowłosy Geralt mój, a Koszałek moje marzenie, prawdziwy dziki agutek.
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Gaja »

Świniaczki mają się dobrze - jedzą, piją, dokazują. Pochłaniają takie ilości siana, że zastanawiam się, gdzie oni to mieszczą? Muszę im dokładać znacznie częściej i więcej niż innym świnkom, ale na szczęście pewnie niedługo dostanę od Pana Roberta wylicytowane na bazarku SPŚM siano, więc nie muszę się martwić o zapasy :lol:. Wczoraj dostali pierwszy raz karmy CC ( do tej pory karmiłam je tylko CN ) - średnio im smakuje, ale dla urozmaicenia będę wrzucać do miski, podobnie jak i płatków górskich. Trochę się zrobili wybredni, bo kiedyś wcinali wszystko co dostali, a teraz np. papryka jest "be" ;)

Cudowni są obaj i dziwię się, że o Koszałka Opałka nikt nie pyta :think:
Kanja
Posty: 1135
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:10
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Kanja »

:fingerscrossed: za dmek.
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Gaja »

Koszałek Opałek i Hałabała byli dziś na kontroli u weterynarza. Jak pisałam w pierwszym poście, przy pierwszej wizycie się okazało, że prosiaki, choć ogólnie zdrowe, miały widoczne powierzchniowe uszkodzenia rogówki ( Hałabała obu oczek, a Koszałek Opałek oka prawego ). Dziś obaj mieli test fluorosceinowy - wszystko w jak najlepszym porządku! :yahoo: . Kropelki pomogły, zarówno u Koszałka Opałaka jak i Halabały brak zapalenia spojówek, a rogówki zagojone :jupi:

Chłopcy zdrowi i gotowi do adopcji.
Hałabala niedługo pojedzie do nowego kolegi.
Koszałek Opałek wciąż czeka na swój domek. Kto go przygarnie?
Awatar użytkownika
Elurin
Moderator globalny
Posty: 2666
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:43
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Elurin »

Hałabała jutro rano przyjeżdża do mnie, tj. do DS :D Trzymajcie kciuki za łączenie z Lutkiem, który prawdopodobnie jest jego starszym bratem (to samo źródło, obaj to złote aguti).
Peu importe notre âge
On est tous écoliers
Il faut tourner des pages
Réapprendre à voler
Par Lynda Lemay
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Gaja »

Hałabała zwarty i gotowy do podróży( wg niego, im dalej od kolegi Koszałka Opałka, tym lepiej :lol: ) .
Mam nadzieję, że się dogadają z Lutkiem, bo Hałabała fajny jest :love: i zasługuje na dobry dom, ale jest też prawdziwym, charakternym agutkiem, a w przyszłym DS czeka też agutek... Ale może zapałają do siebie braterską miłością ? ;) Tak więc, trzymajcie kciuki! :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Gaja »

Hałabała u Elurina. Trzymajcie kciuki, aby się dogadał z bratem :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Elurin
Moderator globalny
Posty: 2666
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:43
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Elurin »

Mamy chwiejny rozejm. Na dzień dobry Lutek zaczął ostro dominować, nawet ze dwa razy wlazł na malucha, ale Hałabała zwyczajnie zwiewał. W końcu Lutek odpuścił temat, tylko za każdym razem, kiedy jest obok nowego, terkocze. Na razie Lutek leży pod mostkiem, a Hałabała w norce.
Peu importe notre âge
On est tous écoliers
Il faut tourner des pages
Réapprendre à voler
Par Lynda Lemay
Awatar użytkownika
Elurin
Moderator globalny
Posty: 2666
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:43
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Elurin »

No i kicha - Lutek go po prostu zablokował w norce. Kiedy maluch wyszedł, od razu wpadł w panikę, a duży go gnoił - zresztą niemal nie ruszając się ze środka klatki. Hałabała dostał 70-kę, w której właśnie śpi.
Nie wiem, czy łączenie się uda, ale jeszcze będę próbował.
Peu importe notre âge
On est tous écoliers
Il faut tourner des pages
Réapprendre à voler
Par Lynda Lemay
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Koszałek Opałek i Hałabała /Mińsk Maz./

Post autor: Gaja »

Upss...a u mnie to Hałabała był tym dominującym... Jednak ciągle trzymam :fingerscrossed: . Nie od razu Kraków zbudowano ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”