Hotelikowanie świnek

Potrzebujesz pomocy? Napisz tutaj!

Moderator: pastuszek

Fredzik

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Fredzik »

Witajcie,
Szukam dobrej opieki dla moich dwóch świnek (Fred i Atos) w terminie 18-31.08 z Bydgoszczy. Spokojne, wychuchane ;) samczyki. Fred 2,5 roku, Atos (adoptowany) niecały roczek. Oczywiście dostarczam klatkę, sianko, karmę i żwirek. Świeże warzywka i inne rzeczy do ustalenia.
Proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Iza »

Fredzik pisze:Witajcie,
Szukam dobrej opieki dla moich dwóch świnek (Fred i Atos) w terminie 18-31.08 z Bydgoszczy. Spokojne, wychuchane ;) samczyki. Fred 2,5 roku, Atos (adoptowany) niecały roczek. Oczywiście dostarczam klatkę, sianko, karmę i żwirek. Świeże warzywka i inne rzeczy do ustalenia.
Proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam
https://www.facebook.com/SwinkowyHotelik/?fref=ts
:) wysłałam pw
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
mysza

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: mysza »

Z racji mojego wyjazdu od 9 do 16 listopada poszukuję kogoś kto mógłby się zaopiekować świnkami- lokalizacja Warszawa. Sianko i karma oczywiście razem ze prosiaczkami :)
sempreverde

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: sempreverde »

Popisz PW do Warszawiaków :) Jak absolutnie nikogo nie znajdziesz, to Cię uratuję, ale wolałabym w totalnej ostateczności, bo mam sajgon w pracy, remont w domu i zero czasu.
eska-sandra

SZUKAM OPIEKI nad ŚWINKAMI

Post autor: eska-sandra »

Witam, szukam opieki nad 4 świnkami od 27.12 do 7.01, świnki zawiozę wraz z wyposażeniem, jedzonkiem etc i odbiorę we własnym zakresie. Katowice i okolice. Kontakt na numer 503040047. PILNE
DaeSan99

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: DaeSan99 »

PSZCZYNA, śląsk
Witam, oferuje hotelowanie u mnie świniaków w domku. (przyjmujemy do siebie również psiaki, kociaki i inne gryzonie)
Doświadczenie z: Świnkami, Chomikami, Jeżami Pigmejskimi, Psami, Kotami. Wolontariat + Dom tymczasowy (od czasu do czasu).
Serdecznie zapraszam :) kontakt: 732588882
angel9906

Luty 2017 - WARSZAWA

Post autor: angel9906 »

W lutym 2017 wyjeżdżam za granicę na ok. 3 tygodnie (nie mam jeszcze biletów, więc nie mogę podać dokładnych dat, ale to powoduje, że jestem też trochę 'elastyczna' w kwestii wyjazdu) i poszukuję opieki dla moich dwóch świń (Marleya i Henia - oba mają po prawie 6 lat i oba są adoptowane) w Warszawie.

Ponieważ oba świnie są nieco problematyczne zdrowotnie szukam kogoś dla kogo nie będzie problemem żeby podać paniczom leki. Marley jest na stałe na Euthyroxie i ma trochę tendecję do wzdęć więc trzeba go monitorować; Henio ma problemy z sercem, stawami, też jest na Euthyroxie i jeszcze ma anemię więc raz w tygodniu trzeba mu zrobić zastrzyk (ale znosi to bardzo dzielnie [EDIT: zastrzyków w lutym pewnie nie będzie, bo kończymy serię na razie! :)]). Marley leki bierze ochoczo :-) Oczywiście zapewnię/pokryję koszty ściółek, szamy i czego tam im będzie trzeba.

Na zachętę zdjęcie :-) Bo chłopaki są fajne, kontaktowe, przytulaste i lubią się nawzajem (mimo że czasem turkoczą, to nie ma walk). Mogę przywieźć je z naszą klatką (100cm).

Obrazek

A, no i jeśli ktoś nie może wziąć chłopaków na cały ten czas, a mógłby na część, to mogę im zapewnić transport z jednej "przechowalni" do innej :-)
miska82
Posty: 294
Rejestracja: 29 gru 2015, 20:11
Miejscowość: warszawa
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: miska82 »

Witajcie....
Czy ktoś z Warszawy najchętniej na Brodnie lub Targówku przyjmie moich chlopakow na tydzień? Będę remontować duzy pokój i kończyć mały a nie mam gdzie bezpiecznie ich ustawic
NataliaM

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: NataliaM »

DaeSan99 pisze:PSZCZYNA, śląsk
Witam, oferuje hotelowanie u mnie świniaków w domku. (przyjmujemy do siebie również psiaki, kociaki i inne gryzonie)
Doświadczenie z: Świnkami, Chomikami, Jeżami Pigmejskimi, Psami, Kotami. Wolontariat + Dom tymczasowy (od czasu do czasu).
Serdecznie zapraszam :) kontakt: 732588882
Cześć, mogę zapytać o cenę?
Dziękuję)
Agania
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:13
Miejscowość: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Hotelikowanie świnek

Post autor: Agania »

Witam

Szukam osoby z Bielska-Białej i okolic, która zaaopiekowałaby się moją świnką morską rasy US teddy w terminie 25-31 maja za opłatą. Świnka niestety cierpi na przewlekłe zapalenia pęcherza więc może być konieczność nagłego zabrania jej do weterynarza (oby nie), dlatego szukam odpowiedzialnej osoby, która potrafi w razie czego podać lek. Świnkę przywiozę z klatką i akcesoriami oraz pożywieniem.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomóżmy sobie nawzajem”