Malutka Faith [Poznań] już u Kakazumy :D

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

shameless

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: shameless »

hm.... ale nie wiem czy mnie pokochają we dwie:((
i czy przyzwyczają się we dwie do mojego pieska chihuahua, który uwielbia wszystkie zwierzątka i nie ma w nim grama agresji :(((
shameless

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: shameless »

nio ale nie wiem czy we dwie mnie tak pokochają :((
może będą wystraszone a jak wezmę oddzielnie to się do mnie przekonają i każda będzie miała swój czas
shameless

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: shameless »

ups....przez przypadek wskoczyły dwie wiadomości :P
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: Cynthia »

Ale świnki to zwierzęta stadne, źle im będzie samym. A jeśli koniecznie chcesz pojedynczą świnkę, to są soliście... Pamiętaj, my się tu kierujemy przede wszystkim dobrem zwierzęcia, nie fantazją człowieka...
shameless

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: shameless »

oj.... może pomyślę nad dwiema świnkami,hm...<mysli>
a jest możliwe z około miesięczną przerwą przyjścia kolejnej, aby pierwsza świnka choć troszkę się do mnie przyzwyczaiła? :świnka2:
lovelymary
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2013, 5:19
Miejscowość: Kostrzyn
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: lovelymary »

Tak jak już pisałam Tobie w mailu, człowiek nie zastąpi śwince towarzysza tego samego gatunku. Mała od urodzenia jest z innymi świnkami i to w dość dużym stadzie bo liczy ono aż 5 panienek i jednego rodzynka - brata Faith. Uwierz mi mała będzie czuła się źle samotnie. Ja nie chcę robić jakiegokolwiek problemu z adopcją ale mam na względzie tylko i wyłącznie dobro małej. Szukam dla niej najlepszego Domku jak dla każdego mojego tymczasa. Bardzo mocno jestem z maluchami związana i z wielkim bólem serca szukam im nowego człowieka :( Ja też zakochałam się w mojej pierwszej adoptowanej śwince ale mając na uwadze jej dobro szukałam jej koleżanki i przyjechały dwie. Do czasu aż mała będzie gotowa do podróży minie jeszcze trochę czasu więc przemyśl sobie to na spokojnie a ja będę pamiętać o Tobie ;)
Ja mam obecnie 4 dziewczyny i jedna jest mocno kolankowa choć dołączyła do stada jako trzecia. Relacje Twoje ze świnką w dużej mierze zależą od charakteru świnki.
Ważne sprawy kierować na pw lub tel
shameless

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: shameless »

dziękuję Asiu za pamięć :))) :shakehands:
anita3103

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: anita3103 »

taka śliczna... dlaczego moja aga to taka wredna istotka i nie chce mieć koleżanki ... :idontknow:
odeta89

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: odeta89 »

Anita, obserwuj panienki w DT w Poznaniu i poproś DT o próbne łączenie. Każdy proś ma gdzieś w świecie świnkowego kumpla tylko musi na niego trafić w końcu ;)
shameless

Re: Malutka Faith szuka swojego Domku [Poznań]

Post autor: shameless »

Witam wszystkich :love:
Zdecydowałam się ostatecznie na Faith :)
Wczoraj (ndz) adoptowałam 2letnią Fionę z Gliwic i pragnę aby Faith z Nami zamieszkała.
Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”