Asia i Kasia - Wstrzymane - Warszawa

W tym dziale znajdziesz samiczki, parki samiczek oraz wykastrowanych samców do adopcji.

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Ronek
Posty: 1556
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:48
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Asia i Kasia - Wstrzymane - Warszawa

Post autor: Ronek »

Asia
  • wiek: ok.2 lata (czerwiec 2024)
  • płeć świnki: samica
  • numer adopcyjny: 6227
  • miejscowość, w której przebywa zwierzę, oraz u kogo: Warszawa (Bemowo), Ronek
  • historia zwierzęcia, przebyte choroby: Od osoby prywatnej.
  • stan adopcji: wstrzymana do ustalenia stanu zdrowia
  • wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia: mała ma problemy z tarczycą wymagające pogłębionej diagnostyki
  • kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę pw oraz e-mail: aleowc@wp.pl
  • informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku: sama sobie wydałam.
Świetna, kontaktowa i dość odważna świnka o wilczym apetycie. Ze względu na nadczynność tarczycy jest szczuplutka, ale przyjmuje leki i pomalutku zaczyna przybierać. Po USG tarczycy lekarze zadecydują, co dalej.
Osoba, która się zrzekła Asi i Kasi (a faktycznie: podrzuciła je nam), twierdziła, że mają ok roku, ale wg mnie są starsze. Dlatego przyjęłam 2 lata, na pewno są już dobrze dorosłe, ale raczej nie w podeszłym wieku.

Poszukiwany będzie najlepszy z możliwych dom, respektujący wszystkie wymagania SPŚM.

Zdjęcia w najbliższym czasie - nie jest to łatwy obiekt do fotografowania.

Kasia
  • wiek: ok.2 lata (czerwiec 2024)
  • płeć świnki: samica
  • numer adopcyjny: 6228
  • miejscowość, w której przebywa zwierzę, oraz u kogo: Warszawa (Bemowo), Ronek
  • historia zwierzęcia, przebyte choroby: Od osoby prywatnej.
  • stan adopcji: wstrzymana razem z Asią
  • wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia: zdrowa, ale czekamy do wyjaśnienia stanu zdrowia Asi
  • kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę pw oraz e-mail: aleowc@wp.pl
  • informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku: sama sobie wydałam.
Sympatyczna, spora i łagodna świnka. Oswajamy się. Nie ma problemów zdrowotnych. Trafiły do nas razem z Asią i nie chcę ich na razie rozdzielać. Decyzję o ewentualnym rozdzieleniu i adopcji osobno podejmę w zależności od sanu zdrowia Asi. Na razie jestem za adopcją razem.


Poszukiwany będzie najlepszy z możliwych dom, respektujący wszystkie wymagania SPŚM.

Zdjęcia w najbliższym czasie.
DS:Matka Venda i Córka Via
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =62&t=5422
Ronek [*2004] Grubcia [*2020] Volta [*2020]
DT im. Grubci: Julek, Pszczoła, Rudosław i Płochacz, Mercedes i inne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samiczki”