Nieokiełznany Walenty szuka nowego domku [Poznań] w DS

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
patic6

Nieokiełznany Walenty szuka nowego domku [Poznań] w DS

Post autor: patic6 »

- imię świnki - Walenty
- wiek świnki - około 3-4 miesiące
- płeć świnki - samiec
- adopcyjny numerek - 2358
- miejscowość, w której przebywa zwierzę,oraz u kogo - Poznań, patic6
- historię zwierzęcia, przebyte choroby - został oddany wraz z tatą Blackie'm, ponieważ właściciele posiadali parkę i nie chcieli, by świnki się nadal mnożyły
- informacje dot. diety - strasznie zżarte stworzenie, znika wszystko wrzucone do klatki. Z suchej karmy jedzą wyłącznie CN
- stan adopcji - w DS
- wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia - do wydania do innego samca lub w parze z tatą Blackie'm, z którym tworzy zgodny duet
- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę - prywatna wiadomość na forum oraz mail patic6@gmail.com
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku - sama sobie wydałam

Walenty jest ciągle w ruchu, musi wiecznie coś podgryzać, sporo popcornuje wyczyniając po klatce wygibasy jakich jeszcze nigdy nie widziałam, a w wolnych chwilach zaczepia tatę ;) z uwagi na to, że są razem w klatce, trudno zrobić im oddzielne zdjęcia. Walenty to łaciaty rudzielec, odziedziczył po tacie niezliczoną ilość rozetek i jedną maleńką czarną plamkę na głowie :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wilczurka

Re: Nieokiełznany Walenty szuka nowego domku [Poznań]

Post autor: wilczurka »

Jak ja lubie rozety :love: trzymam kciuki by tata i syn znalezli domek razem :fingerscrossed:
Chocolate Monster

Re: Nieokiełznany Walenty szuka nowego domku [Poznań]

Post autor: Chocolate Monster »

Cudny :love:
patic6

Re: Nieokiełznany Walenty szuka nowego domku [Poznań]

Post autor: patic6 »

Tata Walentego znalazł dom stały ze starszym, statecznym towarzyszem (chyba odetchnął z ulgą po tych kilku tygodniach maltretowania przez młodzieńca :lol: ), natomiast Walenty zamieszkał z moim samcem Sombrą. Ile biegania, smrodzenia, turkotania :tired: Jeśli sytuacja się unormuje, zostanie u mnie na stałe.
patic6

Re: Nieokiełznany Walenty szuka nowego domku [Poznań]

Post autor: patic6 »

No i został ;)
Dalsze locy Walentego będzie można śledzić na wątku moich świń http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=1631
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”