Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: dortezka »

jak tak się hipcie mają? :love: i Glorcia?
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Zwierzyniec dobrze, oczko Pepy wygląda lepiej ale nadal żel+krople. Natomiast dziś wizyta z moim skarbem Ptysiem Filipkiem u weta bo jeden siekacz nierówno jest starty... mam nadzieję, że albo samo się wyrówna albo spiłujemy ale że to nie takie problemy jak wcześniej :fingerscrossed: bo nerwowo tego nie przeżyje... na samą myśl mnie telepie ...
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Filipek juz po narkozie wziewnej. Jeden ząbek trochę się rusza i znowu krzywo się ścierają. Prawdopodobnie znowu nadwyrężył staw może jak gryzł marchewkę bo ona twarda więc znowu trzemy, niestety laski też będą jadły twardą nie będę ryzykowac. ale długo był spokój więc może jak będziemy dawac miękkie będzie dobrze. Moja wet dostanie ogromną paczkę na mikołaja od nas w podziękowaniu takich ludzi ze świecą szukac....


Filipek po zabiegu, już w domku na termoforze + chore oczko pepy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Oj hipciolki :love:
Fifi jedz ładnie tartą marchewę i przybieraj śliczniutko i okrąglutko :buzki:
Pepka biedne oczko, Mamusia wykuruje świnkę.
A co z uszakiem? Dawno nie fociłaś :photo:
anuleczka

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: anuleczka »

moje sloneczka kochane :love: Nataszko, jesteś pewna, że te ząbki od twardego się ruszają ? Ja myślę, że wręcz przeciwnie, świnka może stracić zęba od miękkiej zwiotczałej marchwi lub np miękkiego buraka lub selera. Teraz wszystko szybko się wysusza i wiotczeje. Świnka ma cieniutkie jak igiełki zęby. Ostatnio dałam taką właśnie marchew dziewczynką i Antośka o mało sobie nie ułamała zęba. Gdybym tego nie zobaczyła na własne oczy to bym nie uwierzyła...
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

Balbinkowo - uszak właśnie hasa mi pod nogami bo ma wybieg po pokoju, żeby kości rozprostowała :) pofocę w środę - obiecuję.

Anuleczko - co do fi to ten ząbek prawdopodobnie dlatego, że on z tym stawem ma problemy i znowu gdzieś przeciążył i gryzł za bardzo drugą stroną dlatego ten zabek za bardzo obciążony... ale tego do końca nie wiadomo. Prosięta dostają twarda marchew a nie zdąży zwiotczeć bo to 6 sztuk szarańczy więc znika w mig. Teraz tre, bo żabki ząbkami ale on z tym stawem może mieć znowu jakiś stan zapalny, obciążony itd..
Fiś szybciutko doszedł do siebie na całe szczęście ...
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
balbinkowo

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: balbinkowo »

Nataszko gratuluję serdecznie I miejsca w konkursie Halloweenowym!!!
Cuuudne zdjęcie hipciów :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Natasza »

DZIĘKUJEMY :buzki: to zaszczyt dla nas wygrać z takimi halloweenowymi potworkami :D

moi najwspanialsi, łysi zwycięzcy ah matka jest dumna i blada :102: miało byc artystycznie ale szybko cierpliwość mi się skończyła bo uciekały, wierciły się itd :levitation:

Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Werusiek

Re: Skinny:Filipek♡Kofi♥Jagódka♡Klementynka♥Peppa♡Bianka+Glo

Post autor: Werusiek »

Gratuluje! Kategoria halloween jest idealna dla golasków. A tak nawiasem mówiąc wyszły swietnie, trzeci prosiek z takim garbem :) naprawde FAJNE zdjecie :love: Zasłużyliście na wygraną! :jupi: Upiorny dom łysych przyjaciół Pani Nataszy :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”