Malutka Chanelka w DS[WRO]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
lubię

Malutka Chanelka w DS[WRO]

Post autor: lubię »

- imię świnki: Chanelka
- wiek świnki: 5 tygodni/27.02.2017
- płeć świnki: samica
- adopcyjne numerki świnek: 3281

- miejscowość, w której przebywa zwierzę: Wrocław, lubię
- historię zwierzęcia, przebyte choroby: Córeczka jednej ze świnek z tej akcji http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35 ... rects=true Mamę adoptowano bardzo szybko i okazała się mieć już niespodziankę. Malutka urodziła się wraz braćmi i kuzynami w kochającym domu, niestety nie mogła zostać, bo nikt nie planował 10 świnek. Zdrowa, żwawa i śmiała.
- informacje dot. diety: je, aż się uszy trzęsą, ale tylko w przerwie pomiędzy bieganiem i skakaniem ;)
- stan adopcji: DS
- wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia: do innej samiczki
ŚWINKA NADAJE SIĘ DO MAŁYCH DZIECI ale wymaga chwili cierpliwości i nadzoru dorosłych
- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę: kaska.karwat@gmail.com, PW
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku: ja

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Adopcja oczywiście na zasadach Stowarzyszenia- obowiązuje wizyta przed adopcyjna i podpisanie Umowy Adopcyjnej.
Dla świnek staram się wybierać jak najlepsze domki- spokojne, odpowiedzialne, zapewniające przestronną klatkę (co najmniej 100cm długości dla 2 świnek), bezpieczne wybiegi, karmę wysokiej jakości oraz odpowiednią opiekę weterynaryjną.
Ważne jest dla mnie, aby osoby chętne na przygarnięcie świnek wykazywały szczere nimi zainteresowanie- to nowi domownicy i decyzja o ich przygarnięciu musi być przemyślana.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2017, 22:38 przez lubię, łącznie zmieniany 2 razy.
Moreni

Re: Malutka Chanelka [WRO]

Post autor: Moreni »

O, niebieskie oczko :)
Baśjul

Re: Malutka Chanelka [WRO]

Post autor: Baśjul »

Śliczna dziewczynka :love:
Chocolate Monster

Re: Malutka Chanelka [WRO]

Post autor: Chocolate Monster »

Co u Chanelci?
Szyszunia

Re: Malutka Chanelka [WRO]

Post autor: Szyszunia »

Jestem zainteresowana adopcją Chanelki. Jest wolna jeszcze? :)
Rychutek1

Re: Malutka Chanelka [WRO]

Post autor: Rychutek1 »

Witam serdecznie - jestem zainteresowany adopcją. Proszę o kontakt
lubię

Re: Malutka Chanelka REZERWACJA [WRO]

Post autor: lubię »

Jak dobrze pójdzie, to pod koniec tygodnia Chanelka zamieszka u fantastycznej Dużej :fingerscrossed: :fingerscrossed:
lubię

Re: Malutka Chanelka w DS[WRO]

Post autor: lubię »

No, do spółki z Jany przekonała Hipcię, że nie wszystkie świnki są tak straszne jak Ginga i całkiem fajnie się z nimi żyje :lol: Jany niestety nie mogła zostać, bo obie panie mają silne przekonanie, że królowa jest tylko jedna, ale Chanelka się całkiem dobrze odnalazła :jupi:
Jany na pocieszenie dostała mnóstwo smakołyków i mięciutki tunel - baardzo dziękujemy w imieniu wszystkich, którzy te smakołyki chrupią :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”