Mały Kazio znalazł dom w i kolegę

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Mały Kazio czeka na kolegę [Mszczonów k. Żyrardowa] r

Post autor: sosnowa »

To bardzo dobre wieści!
Trzymam kciuki. Wspólne kolankowanie to doskonały pomysł. Dajcie im dużo miejsca i czuwajcie! Ciotka sosnowa pod telefonem!
MartaBB

Re: Mały Kazio czeka na kolegę [Mszczonów k. Żyrardowa] r

Post autor: MartaBB »

Update: chłopaki po pierwszej nocy we wspólnej klatce. Dalej na siebie trochę fukają, czasem rozpętuje się mała bójka - ale nie wyglądają one groźnie i zawsze kończą się po jednym odepchnięciu. Przez większość czasu spokojnie jedzą razem siano, nawet czasem z jednego paśnika. Kaziu dalej furkocze ze zła jak traktor, ale może mu przejdzie... Generalnie Kaziu jest przesłodkim małym recydywistą, klatka musi być zamknięta na dodatkowy klips bo inaczej świnka znika :lol: (ale trzeba mu przyznać - jak rodzice patrzą to udaje grzecznego). Nawet Nasihowi się udzieliła lekka rebelia - wywraca paśniki i domki, a raz nawet wspiął się i uciekł czego nigdy byśmy się po nim nie spodziewali. Ale obydwa chłopaki zdrowo jedzą, nie zauważyłam też pogryzień ani ran... Więc chyba uda nam się być rodziną :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Mały Kazio czeka na kolegę [Mszczonów k. Żyrardowa] r

Post autor: sosnowa »

:jupi: :yahoo: :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
MartaBB

Re: Mały Kazio czeka na kolegę [Mszczonów k. Żyrardowa] r

Post autor: MartaBB »

Kolejna noc za nami - chłopaki wyjadły caaaaaaaałe siano. Dziś była jedna mała kłótnia o piłeczkę, ale obserwuję ich, i chyba możemy spokojnie podpisywać umowę. Panowie żyją spokojnie, coraz bliżej siebie śpią, żaden z nich nie traci na wadze ani na humorze :levitation:

Pod wieczór wrzucę zdjęcia :)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Mały Kazio czeka na kolegę [Mszczonów k. Żyrardowa] r

Post autor: sosnowa »

Gratuluję z całego serca. :jupi:
Łączenie było modelowe, jakbyście się niczym innym nie zajmowali od urodzenia! :ok:
Nie wpadliście w panikę po pierwszej awanturze, nie daliście za wygraną, odważnie i odpowiedzialnie daliście im szansę. :shakehands:
W efekcie macie kapitalne stadko, apuchaty Nasih inspirację do aktuywnego i radosnego życie a śliczny Kasio super dom i kolegę.
Zostańcie z nami na forum, mogę zmienić autora pierwszego postu i będziesz sobie ciągnęła ten wątek. Albo załóż nowy w Naszych Świnkach.
MartaBB

Re: Mały Kazio znalazł dom w i kolegę

Post autor: MartaBB »

Dziękuję za pomoc i trzymane kciuki! Właśnie zauważyłam zmianę tematu :peace:
Na razie zostaniemy tutaj, a jak przyjdzie potrzeba to może chłopaki dostaną swój kącik w Naszych Świnkach :świnka1:

Obiecane fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Mały Kazio znalazł dom w i kolegę

Post autor: sosnowa »

Chłopaki piękne!
Zachwyciłam się ciemną stroną Kazia. Zabawne, ale ponieważ tylko opiekowałam się wątkiem, nigdy go nie widziałam :lol: A Nasiha to owszem, nawet trzymałam na rękach :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”