Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

Koniulek

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Koniulek »

ja szukam pomysłu na własnoręcznie zrobioną klatkę
Asia909

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Asia909 »

Chciałam bym bardzo skombinować świnią większa klatkę- 100. Nowe są drogie... Może bym zrobiła własnoręcznie klatkę?
Tylko chciałam bym jakaś instrukcję... Macie jakieś? :)
commer

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: commer »

drewno.. siatka z castoramy. Tylko szczerze mówiąc wyjdzie drożej ;)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10002
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Dzima »

Moim zdaniem najtaniej wychodzi gotowa klatka, ale nie żaden ferplast tylko np taka http://allegro.pl/klatka-dla-krolika-12 ... 19750.html i samemu wykombinować półeczki (np. z paneli lub starych półek) itp.
commer ma rację, jak się podliczy wydatki na taką samoróbkę to okaże się, że można było kupić klatę i wyprawkę np u pastuszka lub eli_w :think:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Asia909

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Asia909 »

Hm 120 cm nie wcisnę nigdzie :lol: 100 będzie problem a co dopiero takie bydle jak 120 :roll:
A nie wiecie jak namówić rodziców skutecznie na zmianę klatki? :102: Od dziś zaczynam zbierać, mam juz 5 zł :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10002
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Dzima »

Wymierz dokładnie pokój może taką narożną wciśniesz http://www.maxizoo.pl/oferta/gryzon/kla ... semiramis/ ;)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Asia909

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Asia909 »

Nie, nie :levitation: Taka odpada. Tylko zwykła 100x50...
Cuś pomyślę...
commer

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: commer »

Obserwuj Tablica.pl i gumtree.pl ... często ktoś się praktycznie za grosze pozbywa klatek, a dodatkowo często można negocjować ceny ;) Dzieki tamu np sam klatkę 120x60 cm kupiłem za 80 zł ;)
ebedebe

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: ebedebe »

Obrazek
ja domek dla mojego zenka wykonalem sam z plyt meblowych + pleksy :)
wymiary zewnetrzne - szer: 103,8 /gleb: 40 wys: 65

niestety z braku miejsca domek jest umiejscowiony w postaci wiszacej.
na zdjeciu mozna zauwazyc iz klatka jest zaraz nad grzejnikiem jednak od dolu bedzie miala podczepiony ekran odbijajacy cieplo ktory sie sprawdza idealnie a poza tym prawie nie grzejemy zima bo jest cieplo w mieszkaniu :)

jedynie mam w chwili obecnej problem z kuweta jako taka ale chyba stanie na czyms w rodzaju linoleum ( z drukarni w bloku zalatwie takie ceratki) .
cena wykonania wyszla mnie w granicach 200 zl :)
ebedebe

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: ebedebe »

dokladnie :) a u mnie dodatkiem do malego mieszkania jest 1,5 roczna corka ktora dzieki takiemu zastosowaniu prosiaczka nie stresuje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”