3-pak axxk, Śnieżek 31.12.18(*)

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Gosienia

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: Gosienia »

:fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed: Na pewno będzie wszystko ok. On ma tam super opiekę. Ale rozumiem Twój smutek... :pocieszacz:

A kiedy odbierasz świnka? Ja jutro będę w tejże lecznicy odwiedzić świnkę, która chwilowo tam pomieszkuje. Jeśli trzeba zanieść coś Śnieżkowi albo cokolwiek to ja chętnie.
axxk

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: axxk »

No i nie zasnęłam nawet na 5 minut. Małego odbieramy wieczorem po 17, bo dopiero po pracy możemy a jeszcze ponad 2 godziny jazdy...a o której będziesz ? Jakbyś zetknęła byłoby super. Wybadam czy chce jeść moje maleństwo
Gosienia

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: Gosienia »

Będę tam po pracy, czyli około 14.30. Jeśli tylko lekarze mi pozwolą to zajrzę tam do niego. Nadal :fingerscrossed: bardzo mocno. Trzymaj się!
axxk

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: axxk »

Ja siedzę z telefonem i się stresuję. Powiedzieli, że jak coś będzie nie tak się działo to zadzwonią i teraz siedzę i patrzę na telefon oby nie zadzwonił ...
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: pastuszek »

Dobrze będzie, tyle smakołykow do niego idzie w paczce, ze musi ładnie zacząć jeść i szybko wrócić do formy :fingerscrossed:
axxk

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: axxk »

mam nadzieję, że bidulek da radę jeść bo już nie mogłam patrzeć jak próbuje i nie może.
axxk

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: axxk »

już nie mogę w pracy wysiedzieć, urwę sie półtorej godziny żeby wcześniej pojechać po małego, Jak sie uda o 15 wyjechać to około 17:30 już go będę widzieć
Gosienia

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: Gosienia »

Coś tu cicho i pusto w tym wątku. Nadal trzymam kciuki za Śnieżka. Czekam z niepokojem na wieści :pray:
Awatar użytkownika
urszula1108
Posty: 3210
Rejestracja: 16 maja 2014, 18:01
Miejscowość: Nadolice Wlk/Wrocław
Kontakt:

Re: sześciopak axxk, Śnieżek po zabiegu - brodawczak

Post autor: urszula1108 »

Ja też :fingerscrossed:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”