Kirka i Batinka- wolne* [Sztum]__ Hami- DS

W tym dziale znajdziesz samiczki, parki samiczek oraz wykastrowanych samców do adopcji.

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7933
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Kirka i Batinka- wolne* [Sztum]__ Hami- DS

Post autor: silje »

Świnki oddane do schroniska Ciapkowo w Gdańsku. Bo... były dwie ale okazało się, że parka i kiedy rodzinka się powiększyła o cztery(!) maluchy pani zdecydowała się oddać wszystkie. Rodzinka trafiła pod naszą opiekę. Tatuś Hugo jest na DT u Agaty w Rokietnicy i ma osobny wątek ( viewtopic.php?t=13197). Synkowie- Otto i Oscar do obejrzenia i pokochania tutaj viewtopic.php?t=13195
W tym wątku dziewczyny, czyli mama Hami oraz jej córki Kirka i Batimka. Maluchy będą gotowe do adopcji po osiągnięciu 300g i kontroli weterynaryjnej (można rezerwować!), natomiast Hami musi odsiedzieć 40 dniową kwarantannę w celu wykluczenia ciąży. *ed. Już wykluczona!

* Miejscowość, w której przebywają zwierzęta oraz u kogo- Sztum (woj. pomorskie), silje
* Informacje dot. diety- Cavia Complete, trawa, siano i zioła, marchew, burak, seler naciowy, jabłko, cukinia
* Kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę- PW na forum, lub mail silje_xx@wp.pl
* Informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku- ja

Adopcja na zasadach Stowarzyszenia- obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie Umowy Adopcyjnej
https://swinkimorskie.eu/wp-content/upl ... na2020.pdf
Nie kieruję się kolejnością zgłoszeń! Dla świnek staramy sę wybierać jak najlepsze domki- spokojne, odpowiedzialne, zapewniające przestronną klatkę (min.120cm na dwie świnki), wybiegi, karmę wysokiej jakości oraz opiekę weterynarza specjalisty od zwierząt egzotycznych.

Procedura adopcyjna do poczytania: https://swinkimorskie.eu/adopcje/procedura-adopcyjna/

Obrazek

Aktualne zdjęcia w trzecim poście.

* Imię świnki- Hami
* Wiek świnki- ur ok. 15.01.2024
* Płeć - samiczka
* Numer adopcyjny - 6213
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - do adopcji z córką, do innej samiczki lub kastrata
* Stan adopcji- DS u p. Julii z Tczewa
Obrazek

Obrazek




* Imię świnki- Kirka
* Wiek świnki- ur ok. 6.05.2024
* Płeć - samiczka
* Numer adopcyjny - 6214
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - do adopcji z mamą, siostrą lub do innej samiczki, kastrata
* Stan adopcji- wolna *wymagana kontrola krwi (ALP) za 3-4 mies
Obrazek

Obrazek

* Imię świnki- Batinka
* Wiek świnki- ur ok. 6.05.2024
* Płeć - samiczka
* Numer adopcyjny - 6215
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - do adopcji z siostrą lub do innej samiczki, kastrata
* Stan adopcji- wolna *wymagana kontrola krwi (ALP) za 3-4 mies

Obrazek

Obrazek


Hami jest super mamą, dzielnie opiekuje się maluchami. Nawet w czasie krótkiej sesji zdjęciowej nie wypadła z roli.

Obrazek

Obrazek
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka, Dorjan i Sajka + 14 w DT
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7933
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: 💚 Hami- rezerwacja___ 🧡Kirka i Batinka- wstrzym. [Sztum]

Post autor: silje »

Hami- rezerwacja dla p. Julii z Tczewa :)
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dołączy do mojego byłego tymczaska Gaika, będzie miała też koleżankę :)

Wkrótce aktualne foty!
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka, Dorjan i Sajka + 14 w DT
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7933
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: 💚 Hami- rezerwacja___ 🧡Kirka i Batinka- wstrzym. [Sztum]

Post autor: silje »

Zgodnie z obietnicą- aktualne zdjęcia :meeting:
Hami na dniach pojedzie do swojego domku, mam nadzieję, że połączy się bezproblemowo z nowym stadkiem. Kirka i Batinka 21.08 jadą na kontrolę biochemii. Jeśli wyniki wątrobowe będą lepsze- będą gotowe do adopcji. Nie ukrywam, że idealnie by było, gdyby ktoś pokochał obie.

Hami:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kirka:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Batinka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka, Dorjan i Sajka + 14 w DT
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7933
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: 💚 Hami- DS___ 🧡Kirka i Batinka- wolne

Post autor: silje »

21.08 Hami pojechała do swojego domku w Tczewie. Z koleżanką dogadała się dość szybko, relacje z Gaikiem wymagają jeszcze dopracowania ale jestem dobrej myśli.

Kirka i Batimka były z kolei tego samego dnia na kontrolnym badaniu krwi.
U Kirki ALP spadło przez 2 miesiące z 571 do 306 (norma do 110), U Batimki poprawa jest nieco mniejsza- spadek z 653 na 452.
Wg Dr Judyty świnki mogą iść już do adopcji, ale wskazana jest kontrola tego parametru za jakieś 3-4 miesiące.
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka, Dorjan i Sajka + 14 w DT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samiczki”