Kandydaci i Czarna Lista - czyli kto nie wpłacił, nie wysłał

Tutaj możesz wyrazić chęć kupna jakiegoś przedmiotu

Moderatorzy: pastuszek, Panna Fiu Fiu

Zablokowany
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Kandydaci i Czarna Lista - czyli kto nie wpłacił, nie wysłał

Post autor: pastuszek »

Wątek ten jest miejscem, gdzie będą wpisywane osoby niewywiązujące się z kupna, sprzedaży, wysyłki, wpłaty etc.
Napisz do Nas pw jeśli licytujący, kupujący nie uregulował należności, olewa pw, nie odpowiada na nie.
Napisz jeśli nie dotarła do Ciebie przesyłka, a sprzedawca nie odzywa się na pw.
Bez oskarżeń, tylko prośba o wyjaśnienia.
Na Czarną Listę trafi dopiero ten, kto mimo ponaglenia zobowiązań nie ureguluje.
Pojawienie się w tym wątku, czy to na liście kandydatów czy czarnej, nie jest równoznaczne z oskarżeniem danej osoby o nieuczciwość. Proszę o tym pamiętać.

Masz pytania, uwagi - pisz tutaj: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =17&t=2107

Tutaj tylko konkrety- kto, co, komu i za co.

Regulamin:
1. Zgłoszenie należy wysłać do moderatorów: Panny Fiu Fiu albo pastuszka.
2. Zgłoszenie osoby na Listę Kandydatów może nastąpić nie wcześniej niż po 14 dniach od nie wywiązania się przez nią z zawartej transakcji - kupna, sprzedaży, zamówienia, ew. wygranej.
3. W zgłoszeniu musi się znaleźć nick zgłaszanej osoby oraz informacja, o którą transakcje chodzi i/lub dołączony link do wątku oraz termin, w jakim osoba zgłaszająca ma się wywiązać z danej transakcji (nie krótszy niż 3 dni).
4. Jeśli zgłaszający nie określi terminu, moderatorzy odgórnie określą go na 7 dni od dnia wysłania pw, w którym poinformują adresata, że znalazł się na Liście Kandydatów, za co i jakie niesie to za sobą dalsze konsekwencje.
5. W przypadku, gdy osoba zgłaszana nie odczyta pw z informacją o zaległościach w wyznaczonym przez zgłaszającego/moderatorów terminie, w którym ma się z niej wywiązać (np. 7 dni), wtedy dodatkowo dołożone zostaje 30 dni.
W momencie kiedy w ciągu tych 30 dni zgłoszona osoba odczyta pw automatycznie czas na wywiązanie z zaległej transakcji skróci się do tego podanego w pw. Jeśli nie odczyta pw po tych dodatkowych 30 dniach zgłoszona osoba będzie automatycznie trafiać na Czarną Listę.
6. Jeśli moderatorzy poinformują osobę zgłoszoną o zaległości na forum poprzez sms, który został dostarczony (raport doręczenia) - będzie to traktowane jako odczytanie pw.
7. Po wyznaczonym terminie osoba zgłaszająca ma obowiązek poinformować moderatora czy transakcja została zakończona pomyślnie czy nie. Nie zgłoszenie może skutkować ostrzeżeniem.
8.Jeśli w wyznaczonym terminie dojdzie do porozumienia i zakończenia transakcji osoba zgłoszona jest usuwana z Listy Kandydatów. Jeśli nie dojdzie do dokończenia transakcji - osoba zgłaszana zostanie wpisana na stałe, na Czarną Listę.
9. W uzasadnionych przypadkach, przy zgodzie zgłaszającego oraz zgodzie 2 moderatorów (Panna Fiu Fiu i pastuszek) będzie możliwe usunięcie danej osoby z Czarnej Listy. Ostateczną decyzje o usunięciu podejmują moderatorzy.
10. W przypadku gdy w spór będzie zaangażowany jeden z moderatorów, zgodę na usunięcie oprócz pozostałego moderatora będzie musiała wyrazić osoba z Zespołu Administracyjnego forum. W przypadku dwóch moderatorów zaangażowanych w spór decyzje podejmą dwie osoby z Zespołu Administracyjnego.
11. Wszelkie prośby, wymuszenia zgody na usunięcie z Czarnej Listy kierowane nachalnie pod adresem osoby zgłaszającej oraz moderatorów/osoby z Zespołu Administracyjnego forum będą skutkowały ostrzeżeniem, a w dalszej konieczności banem.
12. Znalezienie się na Czarnej Liście nie będzie uniemożliwiać zawieranie dalszych transakcji na forum - będzie jedynie sugestią dla drugiej strony, która może z góry taką ofertę odrzucić.


Kandydaci:
Szynszu - brak rozliczenia za bazarek http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =58&t=6547
KarolinaWu - brak wpłaty za wylicytowane rzeczy na bazarku viewtopic.php?f=77&t=9128


Czarna Lista:

1. DelluaHanzir - za brak zwrotu kosztów wysyłki justynuszek od 4 lipca 2014 http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =57&t=2343
2. karti - brak wpłaty za wylicytowane rzeczy na Bazarku SPŚM nr 5 http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =58&t=4189
3. tuttifrutti - niezrealizowanie zamówienia opłaconego 2.12.2015, brak zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamówienie - magdula09
Zablokowany

Wróć do „Kupię”