Gucio [*], Stefan [*] & Dyzio [*]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bziki2
Posty: 568
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: kraków
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: bziki2 »

Pastuszku wymiziaj od nas swoich przystojniaków :buzki: . Nie wiem czy Ci pisałem ale twoje polarki są wielką miłością naszych prosiaczków np. Grypsia robi awanturę jak nie ma na hamaku norki lub kapcio-norki :laugh: Pozdrawiamy. Rysiek, Marta i :świnka1: :świnka2: :świnka1:
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: pastuszek »

Asia909 pisze:Stefan <3 normalnie zakochalam sie w nim. Taka tam świńska milosc :szczerbaty:
Domagam sie nowych zdjec :D
Nowe zdjęcia będą :) Teraz czeka Nas sesja do kalendarza, bo to już ostatnie dni, więc trzeba w końcu ruszyć z tematem.
bziki2 pisze:Pastuszku wymiziaj od nas swoich przystojniaków :buzki: . Nie wiem czy Ci pisałem ale twoje polarki są wielką miłością naszych prosiaczków np. Grypsia robi awanturę jak nie ma na hamaku norki lub kapcio-norki :laugh: Pozdrawiamy. Rysiek, Marta i :świnka1: :świnka2: :świnka1:
A to mi bardzo miło :102: Również pozdrawiam z prośkami :buzki:
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: pastuszek »

No i nici z sesji do kalendarza. Prosiaki się zbuntowały i stwierdziły, że w taki upał to one się nie będą prężyć przed obiektywem tylko leżeć plackiem :?

Obrazek
Awatar użytkownika
ognista koza
Posty: 521
Rejestracja: 09 lip 2013, 5:35
Miejscowość: Wrocław
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódzkie
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: ognista koza »

Pastuszku masz boskie świnki, świetni modele. Zdjęcie Stefana jak strzela bobami - po prostu szacun :D też bym tak chciała takie numery uchwycić. :102: Pogłaszcz Swe cudne szyneczki. :love:
Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury

Pociąg do moich chłopców
Obrazek
Azure

Re: Gucio & Stefan

Post autor: Azure »

dortezka pisze:
pastuszek pisze: Obrazek
:rotfl: :rotfl:
piękne zdjęcie :buzki:
beztroskie życie to jest raj ;)
AniBanani

Re: Gucio & Stefan

Post autor: AniBanani »

Też bym chciała uchwycić moje prosiaki w takich ważnych życiowych momentach :lol: oststnio tylko udało mi się odkryć,że Elvisowi nie przeszkadza robienie bobów podczas kąpieli :lol:
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: pastuszek »

Na pewno będziecie miały okazje ku temu, te leniwe stworzenia dadzą Wam ich dużo ;)
Asia909

Re: Gucio & Stefan

Post autor: Asia909 »

Stefan <3 on mu sie kojarzy z takim chlopem spod budki z piwem :szczerbaty: tak jakos. xd
Gucio tez nie jest gorszy. :)
Ann

Re: Gucio & Stefan

Post autor: Ann »

pastuszek pisze:No i nici z sesji do kalendarza. Prosiaki się zbuntowały i stwierdziły, że w taki upał to one się nie będą prężyć przed obiektywem tylko leżeć plackiem :?
Skąd ja to znam. Przekładam robienie zdjęć z dnia na dzień, coś czuję, że w końcu nic z tego nie wyjdzie :idontknow:
Gdzie kupiłaś półeczkę? :D
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: pastuszek »

Na fretkowo.pl ;)
A dzisiaj mi się nie chce. Jest 40,5 C w cieniu i też leże. Pewnie na ostatnią chwile, jak zwykle :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”