Izolda i Walkiria DS Brunhilda DS[Nowy dwór Gd]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

magmagpie

Izolda i Walkiria DS Brunhilda DS[Nowy dwór Gd]

Post autor: magmagpie »

*Imię świnki-Izolda
* Wiek świnki- około 1,5mies (wrzesień 2017)
* Płeć świnki: samiczka
* Numer adopcyjny 3614
* Miejscowość, w której przebywa zwierzę,oraz u kogo.- ok. Nowego Dworu Gdańskiego- MAS
* Historię zwierzęcia, przebyte choroby – mała lekko dzika, pracujemy nad tą trójką uratowaną z podłych warunków, świnki z fajnym potencjałem
*Informacje dot. diety- trawa,mlecz,seler naciowy,ogórek , sałata rzymska, siano, marchewka,jabłko,pomidor,arbuz,Cavia Nature.
* Stan adopcji-DS
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - do wydania do innej samiczki lub sterylizowanego samca
* Kontakt w sprawie adopcji: magmagpie, swinka.pomorskie@gmail.com
* informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku: MAS
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


*Imię świnki- Walkiria (rudy loczek)
* Wiek świnki- około 1,5mies (wrzesień 2017)
* Płeć świnki: samiczka
* Numer adopcyjny – 3616
* Miejscowość, w której przebywa zwierzę,oraz u kogo.- ok. Nowego Dworu Gdańskiego- MAS
* Historię zwierzęcia, przebyte choroby –mała lekko dzika, pracujemy nad tą trójką uratowaną z podłych warunków, świnki z fajnym potencjałem
*Informacje dot. diety- trawa,mlecz,seler naciowy,ogórek , sałata rzymska, siano, marchewka,jabłko,pomidor,arbuz,Cavia Nature.
* Stan adopcji- DS
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - do wydania do innej samiczki lub sterylizowanego samca
* Kontakt w sprawie adopcji: magmagpie, swinka.pomorskie@gmail.com
* informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku: MAS
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


a to najnowsza sesja piękności:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


*Imię świnki- Brunhilda
* Wiek świnki- około 1,5mies (wrzesień 2017)
* Płeć świnki: samiczka
* Numer adopcyjny – 3615
* Miejscowość, w której przebywa zwierzę,oraz u kogo.- ok. Nowego Dworu Gdańskiego- MAS
* Historię zwierzęcia, przebyte choroby – mała lekko dzika, pracujemy nad tą trójką uratowaną z podłych warunków, świnki z fajnym potencjałem
*Informacje dot. diety- trawa,mlecz,seler naciowy,ogórek , sałata rzymska, siano, marchewka,jabłko,pomidor,arbuz,Cavia Nature.
* Stan adopcji- w DS
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia - do wydania do innej samiczki lub sterylizowanego samca
* Kontakt w sprawie adopcji: magmagpie, swinka.pomorskie@gmail.com
* informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku: MAS
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


trzy małe wiewioreczki czekają na domek z odrobiną cierpliwości, który rozkocha je wi pieszczotkach i da im morze miłości. Z dnia na dzień pięknieją i roztaczają coraz więcej uroku. Do adopcji w dowolnej konfiguracji

Edit: Izolda i Walkiria rez (Gdańsk)
edit: MAS tknięta przeczuciem zawiozła małe do weta, Brunhilda i Walkiria będą miały maluszki. A jak ładnie prezentowały pseudoruję tańcując .... cóż, dobrze że MAS ma intuicję

Edit: Brunhilda jest już w domku, Chmurek ją przejęła i dała dużo miłości. Izolda i Walkiria - Pani która zadeklarowała chęć adopcji ma pewne zmiany w domku i prosi o przesunięcie terminu odbioru na styczeń

edit: DS!
Ostatnio zmieniony 19 lut 2018, 18:31 przez magmagpie, łącznie zmieniany 7 razy.
Kanja
Posty: 1135
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:10
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Izolda, Brunhilda i Walkiria 3 fanki Wagnera [Nowy dwór

Post autor: Kanja »

:love: :love: :love: :fingerscrossed: dla dziewczyn.
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda, Brunhilda i Walkiria 3 fanki Wagnera [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

Jestem zainteresowana adopcją Brunhildy do swoich 2 dziewczyn :) . Wysłałam informację na PRIV w tej sprawie do magmagpie
Proszę w wolnej chwili o kontakt
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
magmagpie

Re: Izolda, Brunhilda i Walkiria 3 fanki Wagnera [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Chmurek pisze:Jestem zainteresowana adopcją Brunhildy do swoich 2 dziewczyn :) . Wysłałam informację na PRIV w tej sprawie do magmagpie
Proszę w wolnej chwili o kontakt
odpowiedź czeka :)
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda, Brunhilda i Walkiria 3 fanki Wagnera [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

odpisane ;-)
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

Czekamy aż Brunhilda urodzi o odchowa maluchy. I dopiero trafi do nas :)
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
magmagpie

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Chmurek pisze:Czekamy aż Brunhilda urodzi o odchowa maluchy. I dopiero trafi do nas :)
Jupii :)
Bardzo się cieszymy na taką decyzję :)
Małe na razie zaczęły mieć skoki wagi, jak MAS je poważy to wstawię dane :D będziemy tuczyć na wyścigi :)
magmagpie

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Z życia swinek: Walkiria i Brunhilda tyją.... kwiczą a że mleczyk, a że krwawniczek - wiadomo zachcianki ciążowe, każda ma prawo. Natomiast Izolda oprócz zlewania zalotów Tristiana stwierdziła, że za tamte dwie będzie trzymać fit formę i od dziś ma ksywkę Izolda Rutkowska - sławna alpinistka
MAS, po wejściu do ich pokoju, zastała Izoldę .... zwisającą na prętach sufitu klatki, mała jak Forrest Gump podziwiała świat do góry nogami... :D po prostu baba jest niesamowita, wspiąć się po prętach na sufit i jeszcze z zadowoleniem tam przebywać
:szczerbaty: :szczerbaty: :szczerbaty:
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: Chmurek »

magmagpie pisze: po prostu baba jest niesamowita, wspiąć się po prętach na sufit i jeszcze z zadowoleniem tam przebywać
:szczerbaty: :szczerbaty: :szczerbaty:
WOW jakie to mało świnkowe! Wiesz pozostałym dwóm ciężko się wspinać nosząc w sobie pasażerów na gapę ;-)

A na jakim etapie ciąży dziewczyny są? Coś można ocenić?
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
magmagpie

Re: Izolda i Walkiria Brunhilda wst rez/wstrzyma [Nowy dwór

Post autor: magmagpie »

Chmurek pisze: WOW jakie to mało świnkowe! Wiesz pozostałym dwóm ciężko się wspinać nosząc w sobie pasażerów na gapę ;-)

A na jakim etapie ciąży dziewczyny są? Coś można ocenić?
Dziewczyny, zwłaszcza Walkiria zaokrągliły się i chętnie polegują na boku. Pokrzykują na MAS o żarełko i są chętne na różne przysmaki :) MAS ocenia że już są w drugiej połowie i coraz bliżej jest b-day. Są głośnymi świnkami, każde pojawienie się MAS witają wrzaskiem o więcej żarełka a przoduje w tym wszystkim Walkiria, która zagaduje do Trisiana, który wyparuje oczy do Izoldy. Izolda na razie odpuściła wspinaczkę i żeruje tradycyjnie

Mają ksywkę "wagnerowskie" i głosy takie, że nadają się do opery :szczerbaty:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”