Gucio [*], Stefan [*] & Dyzio [*]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Gucio [*], Stefan [*] & Dyzio [*]

Post autor: pastuszek »

Witamy jeszcze raz :)
Obrazek

Obrazek



Gucio, 5 maja 2009 - 10.04.2015
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zawitał do mnie w listopadzie 2009 r - adoptowany od Bianka1. Świń do rany przyłóż. Bardzo towarzyski, chętny do pogaduszek i swawoli z kolegą. Bardzo ciekawski. Dobrze wychowany, wie co to kultura przy jedzeniu. Zawsze je nad talerzykiem, powoli przeżuwa i delektuje się smakiem spożywanej zieleninki, za nim się zabierze za konsumpcje zawsze obiegnie talerzyk i zapoznaje się z jego zawartością. Co jakiś czas nachodzi go ochota na rządzenie w klatce (w końcu jest starszy )- ale za bardzo nie wie jak się ma zabrać do tego. Nie przejawia agresji w stosunku do kolegów - co najwyżej zaturkota i tyłkiem pokręci, czasem pomolestuje Dyzia (jest dwa razy jak Guć a się daje :lol: ), bo Stefek nie da sobie w kasze dmuchać. Jak coś nie poszło po jego myśli to odwraca się na pięcie i głośno coś rozczarowany marudzi sam do siebie.



Stefan, ur. w połowie 2010 - 22.05.2017
Obrazek
Obrazek
Obrazek
U mnie od marca 2013 r. - adoptowany od feluski. Świń luzak. Wywala stopy, gdzie popadnie. Ogólnie na wszystko ma wytentegowane, żeby brzydko nie pisać. Ze stoickim spokojem znosi gadulstwo Gucia i jego zaczepki - choć jak trzeba to mu błyśnie zębami, żeby skończył, bo przynudza. Kocha jeść, pożerać, zażerać - ogólnie pochłania zawartość miski jak odkurzacz. Lubi leżeć przy jedzeniu i wpychać się kolegom do norki/jamki. Ogólnie nie interesuje go co na ten temat oni myślą. Wpycha się i już. Nie ma ambicji przywódczych - wie, że i tak wszędzie gdzie chce się wepchnie i nikt mu nie podskoczy. Myśli, ze jest pępkiem świata.



Dyzio, zm. 16.09.2017
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zawitał do mnie na DT w lipcu 2014 r. Polubił się z moimi prośkami i tak jego DT przerodziło się w DS. Jest bardzo spokojną i kontaktową świnką. Na początku podskakiwał trochę do chłopaków, żeby pokazać co to nie on w nowym miejscu, ale szybko spuścił z tonu i przeszedł w tryb spokojnej puchatej kuleczki, która zajęła ostatnie miejsce w hierarchii stada.
AniBanani

Re: Gucio & Stefan

Post autor: AniBanani »

Ale masz przesliczne swiniaki :D
kama935

Re: Gucio & Stefan

Post autor: kama935 »

Świniaki cud miód malina :love:
A Stefek to już w ogóle, do zjedzenia xD
Chauncey

Re: Gucio & Stefan

Post autor: Chauncey »

Śliczne chłopaki. :)
A zdjęcie, na którym Stefan śpi koło monitora, po prostu wymiata. :D
Wiktoria

Re: Gucio & Stefan

Post autor: Wiktoria »

Witam ponownie :D
Przystojnych chłopaków masz :love: Wymiziaj odemnie :buzki:
ANYA

Re: Gucio & Stefan

Post autor: ANYA »

Opis Stefcia troche pasuje do mojego Ryana i chyba dlatego go tak bardzo lubie pomijajac fakt, ze jest mojego ulubionego kolorku
:buzki: dla chlopakow.
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: pastuszek »

Dziękujemy :buzki:
Niedługo wstawimy jakieś nowe fotki, bo te już z trzeci raz wstawiamy :lol:
Poza tym trzeba jakieś wysłać do kalendarza, może się chłopcy załapią na rozkładówkę :szczerbaty:
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7489
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: dortezka »

przystojni kawalerowie :love: jasne że musisz wysłać jakieś fotki do kalendarza!
i zaktualizuj wątek ze świnkowymi rzeczami.. czaję się na tą marchewkę i czaję.. może wreszcie ją zamówię :102:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Gucio & Stefan

Post autor: pastuszek »

Haha dzisiaj zakładałam żmudnie i wytrwale - ale zapomniałam skopiować, dałam podgląd, wyskoczyło mi zaloguj się i wszystko poszło się... :angry:
Zaraz zacznę zabawę od nowa :P
twojawiernafanka

Re: Gucio & Stefan

Post autor: twojawiernafanka »

Mam kilka ulubionych świńskich duetów na tym forum - Gucio i Stefan zdecydowanie do nich należą :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”