Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

karpatka

Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: karpatka »

Imię świnki: Siwy
Płeć: samiec
Wiek: ~3 lata
Numerek adopcyjny: 2465

Nie kastrowany! Do adopcji solo lub z samiczką - sterylką.

Kto wyraził zgodę na umieszczenie wątku: Porcella

Obrazek

Siwy jest świnką którą uratowałam zeszłej zimy z pseudohodowli. Miał 12cm poparzenie chemiczne na plecach, był przerażony i chudy jak zapałka. Właściciel przyniósł go w pudełku o wymiarach dwie długości dowodu osobistego na dwie długości dowodu osobistego. Ponieważ Siwuszko jest srebrzystym agouti jego właściciel postanowił go rozmnożyć - po braku większych sukcesów się poddał i postanowił świnki się pozbyć.
Odebrałam go z Orzesza, przywiozłam do domu opatrzyłam i dokarmiłam. Siwy jest gadatliwą świnką - zawsze będzie uciekać przed ręką, ale na kolanach płaszczak z niego nieziemski. Je wszystko, nie wybrzydza - no może poza siankiem. Sianko lubi mieć dobre, nie taką marketową słomę, tylko mięciutkie - a jak z miętą to już w ogóle cudo! Turkocze jak stado gołębi.
Ponieważ Siwy jest piewcą miłości każdą inną świnkę stara się pokryć, co innym prośkom nie bardzo pasowało. Łączyłam w każdej możliwej kombinacji - niestety poległam.
Może ktoś z was znajdzie u siebie 0,5 m2 dla mojego roskosznego Siwuszka? Obecnie przebywa w klatce 100cm z pluszową Grażynką z którą gaworzy przyjemnie.

Znajdzie się jakiś ciepły domek?
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, 18:07 przez karpatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: pucka69 »

Ale placek :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23077
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: porcella »

Jaki śliczny srebrzysty!
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Werusiek

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: Werusiek »

O matko! Jakiż on piekny, cud nad cudami :o Domek znajdzie się już zaraz tak czuje! Trzymam kciuki :fingerscrossed: Do adopcji taka piękność :love: I sporych rozmiarów ten kawaler :) duuuuuża kawia :love:
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: Lilith88 »

Sreberko miłość moja :love:

Z opisu wynika, że jest zupełnie jak mój Geronimo, więc serdecznie polecam! Ciężki charakter ale jak już się do człowieka przekona to strasznie serce cieszy każdy najmniejszy gest zaufania i miłości :love: Przy takiej świni naprawdę można poczuć się wyjątkowo!

Aaa.. i polecam doadoptować do niego białaski polaboratoryjne, mój Geruś chciał zamordować każdą świnkę dopóki takie dwa waciki z nim nie zamieszkały :lol:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: sosnowa »

Och kochany, jak go ostatnio widziałam to żyła moja srebrna miłość. Z całych sił trzymam.
piju

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: piju »

Sreberko :love:
Za dobry domek :fingerscrossed:
Pattyy

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: Pattyy »

Mój Pysio podobnie się zachowywał lecz ostatnio...przestał. :fingerscrossed: Trzymam za domek,który na pewno szybko się znajdzie!
karpatka

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: karpatka »

No Siwuszko jest bardzo przytulaśny. Domaga się pieszczot jak szczeniak, chyba, że ma kolegę/koleżankę.
Dziś siedzi z Grażką i gada do niej zawzięcie. Na pewno to nie prosiek do niemego domu. :)
Z ciekawostek mogę powiedzieć, że Siwuszko uwielbia pływać. Napełniam mu wannę, tak, że w górnej części spokojnie stoi i pozwalam mu pływać. Czasem mu trzeba przypomnieć do czego służy woda, ale jak sobie przypomni to pływa jak piżmak. :love:
Werusiek

Re: Siwy - prosiaki z Twardej szukają człowieka //Warszawa

Post autor: Werusiek »

Jej :love: pływak :love: kocham tą świnkę poprostu :102:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”