Pie'szczotka' Marta zamieszkała we Wrocławiu

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Pie'szczotka' Marta zamieszkała we Wrocławiu

Post autor: Iza »

Obrazek

- imię świnki - Marta
- wiek świnki - ok 3-4 miesięcy
- płeć świnki - samiczka
- charakter - wesoła pchełka, chętnie biega wokół (klatki, łóżka, legowisk :D ), mała gaduła,
- adopcyjny nr świnki - 1712
- miejscowość, w której przebywa zwierzę, oraz u kogo - Bydgoszcz, Iza
- historię zwierzęcia, przebyte choroby - odebrana z Toruńskiego Azylu dla Królików, do którego została zawieziona jako nietrafiony prezent; zdrowa, wcześniej miała poważne problemy jelitowe, była wygłodzona,
- informacje dot. diety - Cavia Nature, sianko Węgrowskie, marchew, jabłko, nać pietruszki, ogórek
- stan adopcji - adoptowana
- wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia - do adopcji do innej samiczki
- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę - PW lub iza1004@op.pl
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku - Ja, wszechmogąca! :D

Obrazek
Obrazek


Mam na imię Marta, pragnę opowiedzieć Wam moją historię... Duzi kupili mnie oraz moją siostrzyczkę i zabrali nas swojego domu. Opiekunowie bardzo cieszyli się z naszej obecności, mówili, że jesteśmy takie malutkie i słodkie, dzieci tuliły mnie do siebie i głaskały, byłam bardzo szczęśliwa. Radosny czas trwał, lecz z każdym dniem okazywano nam coraz mniej troski. Rączki dzieci nie masowały już moich małych plecków, a coraz więcej czasu poświęcały na nowym zabawkom. Nasza klatka stawała się coraz bardziej brudna i w końcu wszyscy o nas zapomnieli. Poczułam się samotna i na dodatek zaczął bardzo boleć mnie brzuszek, z moją siostrą także było coraz gorzej. Tak bardzo chciałam, żeby ktoś nam pomógł...Pewnego dnia Duzi wyciągnęli nas z klatki i powiedzieli, że zabiorą w inne miejsce. Myślałam, że zadbają o nasze zdrowie i zabiorą z powrotem do domku, ale gdy dojechaliśmy na miejsce, okazało się, że wcale nie jesteśmy u Pani doktor...byłam w miejscu, w którym mieszka wiele zwierzątek, wszystkie samotne, niektóre chore, a moi Duzi odjechali na zawsze. Bardzo martwiłam się o moją siostrzyczkę, widziałam, że cierpi. Byłam przy niej, grzałam ją swoim futerkiem, ale ona zasnęła i już się nie obudziła.. Byłam bardzo zagubiona, przestałam wierzyć, że mój los się odmieni, aż pewnego dnia przyjechała po mnie inna Duża. Powiedziała, że już nie muszę się bać i trafię teraz do Pani Doktor. Doktor Ania podała mi lekarstwa dzięki którym brzuszek przestał mnie boleć. Opiekowała się mną wraz ze swoim Dużym, codziennie podawali mi pyszną papkę, tulili mnie, aż nabrałam sił i dobrego humoru. Teraz jestem już zdrowa, ale czekam na dom, którego już nigdy nie będę musiała opuszczać. Marzę o Dużych, którzy będę mnie kochać, którzy nigdy nie odstawią mnie w kąt. Może w Twoim sercu znajdzie się dla mnie miejsce?



UWAGA! Dom Tymczasowy – jako osoba najlepiej znająca świnkę, jej charakter, zwyczaje i potrzeby – zastrzega sobie prawo do wyboru przyszłego domu oraz odrzucenia ewentualnych kandydatów, jeśli uzna, że nie spełnili oni postawionych wymagań lub nie budzą zaufania.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2014, 1:20 przez Iza, łącznie zmieniany 4 razy.
aggiemica

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: aggiemica »

Kto mógł taką śliczność oddać i tak zaniedbać? :sadness:
Awatar użytkownika
Vestris
Posty: 40
Rejestracja: 02 gru 2014, 9:28
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: Vestris »

Jest niesamowita :) I tak uroczo rozczochrana :D
Zuzaaa12

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: Zuzaaa12 »

Bardzo fajna świniaczka :love: podobna do mojej Tośki,chętnie bym ją wzięła ,ale do mojego domku mogła by trafić dopiero pod koniec grudnia gdy zakupię nowa klatkę (setkę).
Awatar użytkownika
martu.ha
Posty: 1642
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:32
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: martu.ha »

Zuzaaa12 - a ile tych świnek chcesz adoptować, bo o Moirę pytałaś i o Natkę...
Proponuję najpierw zrobić WPA

Martusia :buzki: śliczna, kochana! Rośnij duża okrąglutka i znajdź najlepszy dom na świecie!
Zuzaaa12

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: Zuzaaa12 »

Na razie się nad wszystkimi zastanawiam :102: ale i tak wybiorę tylko jedną :)
Awatar użytkownika
martu.ha
Posty: 1642
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:32
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: martu.ha »

No ale to nie pisz na wszystkich wątkach, że byś adoptowała. Dajesz fałszywą nadzieję. Część z nas, DT już się przyzwyczaiła do takich sytuacji, że ktoś się deklaruje a potem kiszka. Niemniej nie jest to przyjemne, kiedy starasz się znaleźć super domek dla prosiaczka, ktoś się zgłasza, a potem wycofuje.
Zuzaaa12

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: Zuzaaa12 »

Ok,dobra...ale macie tutaj tyle ładnych fajnych świnek ze trudno się zdecydować ;) Postaram się już więcej nie dawać fałszywej nadziei :) .
odeta89

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: odeta89 »

Na spokojnie dziewczyny ;)
Zuza zastanawiaj się, bo później przykro Ci będzie jak świnka, na którą się zdecydowałaś będzie już zarezerwowana :szczerbaty: żeby przyspieszyć późniejsze procedury adopcyjne warto umówić się na wpa wcześniej :)
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3547
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Re: Pie'szczotka' Marta szuka nowej rodziny [Bydgoszcz]

Post autor: Joanka »

Jakbym miała dziewczyny juz by była u mnie :!:
Marta jest przefajnym prosiakiem, bardzo towarzyskim, rozgadanym, uwielbia się przytulać i łasić, jest po prostu przekochanym rozczochrańcem :buzki:
:fingerscrossed: za dobry, kochający domek, bo się po prostu świnkodziewczynie należy i już :szczerbaty:
DS:Dora i Biolchem oraz Bezimienny[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Fryderyk, Winicjusz, Kordian, Alvin, Ara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”