Hałabała i Mango w DS w Warszawie.

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Hałabała i Mango w DS w Warszawie.

Post autor: Gaja »

Obrazek Obrazek



Hałabała
Obrazek
-imię świnki- Hałabała
-wiek świnki- ok. 4,5 miesiąca
- płeć świnki - samiec
- adopcyjny nr świnki- 2886
- miejscowość, w której przebywa zwierzę, oraz u kogo - Mińsk Mazowiecki, Gaja
- historia zwierzęcia - uratowany z laboratorium; był przez 1,5 miesiąca w nowym DS, ale wrócił do adopcji, bo nie zaprzyjaźnił się z kolegą - tutaj jego poprzedni wątek:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =12&t=6586
(po powrocie do mnie Hałabała został połączony z Mango i razem szukają domku i cierpliwych Dużych do kochania)
- stan zdrowia - zdrowy, gotowy do adopcji
- informacje dot. diety - karma CN i CC; tradycyjnie sianko, większość dozwolonych warzyw i owoców, świeża zieleninka
- stan adopcji- w DS u p.Joli w Warszawie.
- wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji-do adopcji razem z Mango, a ze względu na charaktery świnek, raczej nie do domu z małymi dziećmi; możliwy bezproblemowy transport "panów" do Warszawy
- kontakt do osoby, u której przebywają zwierzęta -mail: gajadtmm@gmail.com; PW Gaja; tel. 690-248-213;
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku - ja




Mango
Obrazek
- imię śwnki- Mango
- wiek świnki- ok. 5,5 miesiąca
- płeć świnki - samiec
- adopcyjny nr świnki: 2952
- miejscowość, w której przebywa zwierzę, oraz u kogo - Mińsk Mazowiecki, Gaja
- historia zwierzęcia- uratowany z gospodarstwa agroturystycznego, gdzie mieszkał wraz z kilkudziesięcioma innymi świnkami w koszmarnych warunkach;
- stan zdrowia- - zdrowy i gotowy do adopcji ( miał wszoły i był niedożywiony, ale to już przeszłość; wcześniej, ze względu na towarzyszy "na gapę" został ogolony do gołej skóry, więc czekałam z założeniem wątku adopcyjnego, aż włoski trochę odrosną. Mango to piękny biały rozetek - niestety z gospodarstwa agro "wywiózł" bardzo poobgryzane uszki )
- informacje dot. diety - karma CN i CC; tradycyjnie sianko i to w ilościach hurtowych, większość dozwolonych warzyw i owoców, świeża zieleninka, suszki; wcześniej miał wilczy apetyt ( nadrabiał zaległości żywieniowe ), powoli to się normuje
- stan adopcji- w DS u p.Joli w Warszawie
- wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji- do adopcji razem z Hałabałą, a ze względu na charaktery świnek, raczej nie do domu z małymi dziećmi; możliwy bezproblemowy transport do Warszawy
- kontakt do osoby, u której przebywają zwierzęta -mail: gajadtmm@gmail.com; PW Gaja; tel. 690-248-213;
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku - ja



Hałabała to prawdziwy przystojniak (golden agouti z tradycyjnie jaśniejszym brzuszkiem), a jak to zazwyczaj z agutkami bywa, ma trudny charakter ( choć w związku z Mango, to Mango jest samcem dominującym ), a do tego, jak to świnka po laboratoryjna, , jest lekko nieokrzesany ;) . Trochę w życiu już przeszedł ( laboratorium, leczenie oczek, pobyt i powrót z potencjonalnego domu stałego, nieudane łączenie ), więc szuka domku pełnego miłości, cierpliwego, gdzie mógłby dalej się socjalizować, bo ma zadatki na kochaną świnię :love:
Mango, biały rozetek o rubinowych oczętach i niestety postrzępionych uszkach , to świnka, która kiedyś mieszkała w strasznych warunkach, i która dopiero teraz uczy się, że człowiek to też fajne stworzenie. Mango przyjechał do mnie z kolegą o imieniu Frugo, ale był przez niego źle traktowany ( wciąż ma ślady po kilku podrapaniach ), więc świnki mieszkały oddzielnie.
Gdy połączyłam Mango z nowym kolegą, Hałabałą, to postanowił, że tym razem to on będzie rządził, więc teraz jego ulubionym zajęciem, oprócz jedzenia rzecz jasna ;) , są próby gwałtów na Halabale 8-) . Panowie mimo tego lubią być razem, i widać, że po czasie samotności, trochę odżyli w swoim towarzystwie. Przyszły dom stały musi więc wziąć pod uwagę, że czasami będzie świadkiem małych gonitw i innych "rzeczy" :lol:

Obaj Panowie są sympatyczni, ale troszkę dzicy i "narwani", dlatego też lepiej, by trafiły do domu, gdzie nie ma małych dzieci. Wymagają dużo uwagi, bo wciąż są na etapie oswajania z człowiekiem. Poszukuję im jak najlepszych opiekunów, cierpliwych i kochających, bo świnki te trochę już w swoim życiu przeszły, a zasługują na to, co najlepsze.

Adopcja na zasadach SPŚM, obowiązuje wizyta przed adopcyjna.
Dom Tymczasowy – jako osoba najlepiej znająca świnkę, jej charakter, zwyczaje, potrzeby – zastrzega sobie prawo do wyboru przyszłego domu oraz odrzucenia ewentualnych kandydatów, jeśli uzna, że nie spełnili oni podstawowych wymagań.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2016, 18:13 przez Gaja, łącznie zmieniany 1 raz.
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: Gaja »

Mamy wstępną rezerwację dla Pani Joli z Warszawy :jupi:
Moreni

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: Moreni »

That's escalate quickly :D
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: Gaja »

Moreni pisze:That's escalate quickly :D
To nic dziwnego - oni są wyjątkowi!

Nie mogę się na nich napatrzeć - to taka fajna para - zupełnie inni, a jednak tak do siebie pasują... Hałabała ma fantastyczne, lśniące i gładkie futerko, miłe w dotyku...Mango natomiast jest białą rozetką, a jego włos jest szorstki, zupełnie inny niż u Hałabały...a jednak razem tworzą duet idealny :love: :love: . Hałabała, wg powszednich opinii, jako typowy złoty agutek, jest niezwykle urodowo pożądany, natomiast biały Mango, o rubinowych oczach, właśnie ze względu na te oczęta, szybko skreślany z listy potencjalnych kandydatów na domowych ulubieńców... A ja Wam coś powiem - sama kiedyś adoptowałam białą świnkę o czerwonych oczach, i uważam to za bardzo trafioną decyzję, bo świnka jest wspaniała, a ja od tej pory stałam się fanką "śnieżnych" prosiaków o czerwonych oczkach :love:
Hałabała I Mango, jako duet, są wprost uroczy... obaj bardzo młodzi, do wychowania wg własnych potrzeb :102: Myślę, że przyszły DS, jeśli tylko będzie cierpliwy i zaakceptuje ich małe szaleństwa ( np. gwałty Mango względem Hałabały ), to będzie bardzo szczęśliwy, że właśnie te świnki do niego trafiły...
Chocolate Monster

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: Chocolate Monster »

Jak szybko,nawet wątku nie zdążyłam zobaczyć :o
loriain

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: loriain »

O i super wszystkie świnki powinny tak szybko domki znajdować :jupi:
Panowie przystojni :love:
Moreni

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: Moreni »

Gaja pisze: biały Mango, o rubinowych oczach, właśnie ze względu na te oczęta, szybko skreślany z listy potencjalnych kandydatów na domowych ulubieńców...
Ludzie się nie znają - przecież czerwone oczy są najpiękniejsze :love:
A jak chłopaki podrosną, ustatkują się, to i szaleć pewnie przestaną.:)
Jola K
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2016, 21:31
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: Jola K »

Trzymajcie kciuki, żeby "chłopaki" jak najszybciej trafili do mojego domu :P Znajdą tu na pewno dużo ciepła i miłości. Pozdrawiam :buzki:
Gaja
Posty: 1465
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:57
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: Gaja »

Witamy Jolu na forum :buzki:

Chłopaki mają się dobrze. Właśnie konsumują trzecią z kolei kolację :102:
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23075
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Hałabała i Mango polecają się do adopcji /Mińsk Maz., W-

Post autor: porcella »

Brawo! A z tymi agutami to przesada. Bywają też łagodne i przyjacielskie :-) Powodzenia, chłopaki!
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”