SUPEŁEK I KRECIK - W DOMU STAŁYM :)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

mariia

SUPEŁEK I KRECIK - W DOMU STAŁYM :)

Post autor: mariia »

IMIONA: SUPEŁEK & KRECIK
wiek: ok 5 mieś
płeć: samczyki
numery adopcyjne: 1395, 1396
miejsce DT: Warszawa u Marii
historia: świnki z laboratorium, bez przebytych chorób, zdrowe
stan adopcji: wolny
kontakt: email mariiaczarnecka@gmail.com
zgode na wątek wydała: sempreverde
opis: prześliczne młodziutkie samczyki, albinoski, na razie bardzo cichutkie, wtulone w siebie, czekają na stały dom, dobra opiekę i kochającego właściciela.

OBIE ŚWINKI znalazły potencjalnego właściciela. Więc już nierozłącznie i bez zbędnych stresów razem pojadą do nowego domu!

Supełek i Krecik prawodłowo się rozwijaja, są juz naprawdę sporawe. Zaczynają powoli się oswajać, nawet jedzą z ręki. Są bardzo ufne dlatego przyszły właściciel nie będzie mieć problemu z oswojeniem małych dzikusów!
Role Krecika i Supełka regularnie się zmieniają, raz jeden dominuje a raz drugi ale wszystko wygląda raczej na zabawę bo później przez kilkanaście minut potrafią szaleć, biegać, chrumkać i podskakiwać jak szalone. Zazdroszczę tak pociesznych prosiaczków nowej właścicielce:)
Ostatnio zmieniony 30 sie 2014, 11:31 przez mariia, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: pucka69 »

O, jak ładnie się nazywają! Zwłaszcza supełek mi się podoba. Chyba supełka u nas jeszcze nie było?
Obrazek
twojawiernafanka

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: twojawiernafanka »

A nie był u miŁOŚniczki ze Szpulką? :)
sempreverde

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: sempreverde »

Ja poproszę zdjęcia prosiaków, na pewno są śliczni obaj :)
faramuszki

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: faramuszki »

To się Warszawa zasupłała. U mnie na stanie od lutego też Supełek, właśnie od miŁOŚniczki i raczek1653. Również czekam na fotki, ale to raczej kuzynostwo nie będzie, mój aż trzy kolory futra ma :świnka1:
Aniszcze

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: Aniszcze »

No to tak jak mówiłam, jeśli nie będzie żadnych przeszkód (np. niedopasowanie chłopaczków), jednego świnia mogę wziąć na bank. :D Tusiek (mam nadzieję) będzie wniebowzięty.
mariia

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: mariia »

Wstawam kilka zdjęć świnek razem, baaaardzo boja się aparatu. Jak tylko mnie zobaczyły to zwialy na drugi koniec klatki...wiec tylko trzy zdjęcia, z czasem oswajania ich z aparatem wrzuce więcej.
Supełek i Krecik tak jak na zdjeciach nieustannie sa w siebie wtulone, od kiedy zostały same sa nierozlączne;p
To bardzo grzeczni i bezproblemowi chłopcy. Ani razu sie nie pokłócili i nie było ani jednej bójki! Jeszcze troche niepewni i nieśmiali ale pewnie wraz z dorastaniem to sie zmieni:P
( Krecik to ten z dwoma czarnymi uszkami a Supełek ma każde inne:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
sempreverde

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: sempreverde »

Śliczne chłopaki :) Bardzo mi się podobają obaj, takie maluszki białe z czarnymi znaczeniami.
lubię

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: lubię »

I po co tu wlazłam?! Ja chcę Krecika... ale moi go zjedzą :glowawmur:
PchłaSzachrajka

Re: Supełek&Krecik - dwa młode samczyki szukają domu![Warsza

Post autor: PchłaSzachrajka »

Witam, chciałabym adoptować jednego z chłopaków,już posiadam 3 letniego samca Bobka. Jeżeli świnki nie będą się "dogadywać" to mam możliwość zapewnienia im osobnych klatek. Nie wiem jak odbywa się cały proces adopcyjny, bo na forum jestem nowa i "zielona" ale chętnie odpowiem na wszelkie pytania :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”